Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

meni treba obrnuto, imam ide disk, ali nemam ide magistralu, već samo sata. believe it or not, toga nema u srbiji.
Vidi dole u opisu, piše obrnuto.Legitimna su firma, pozovi telefonom - možda ipak ima i ono što u izlogu nema.
Link to comment
Vidi dole u opisu, piše obrnuto.Legitimna su firma, pozovi telefonom - možda ipak ima i ono što u izlogu nema.
znam za firmu, ali ipak nije to obrnuto...
Poštovani, Adapter na ploci koja ima ATA konektor pravi sa druge strane SATA. Znaci nece moci ploca sa SATA da se poveze ATA HDD.
@wayfaring stranger ni to nisam našao. to mi je bilo kao drugo rešenje. ništa, amazon, pa će neko već da donese to u kloaku.
Link to comment
Guglanjem pronađoh da su imali ovo:485_1505907962.jpg
e, to je to. samo sada nemaju... :isuse: @radisa neću kutiju, prvo preskupo je za ono što mi treba, a drugo neću da imam višak stvari na stolu. plus imam 2 stara IDE diska, 2 kutije bi me koštale 50 eura.
Link to comment
e, to je to. samo sada nemaju... :isuse:@radisa neću kutiju, prvo preskupo je za ono što mi treba, a drugo neću da imam višak stvari na stolu. plus imam 2 stara IDE diska, 2 kutije bi me koštale 50 eura.
NIsam skontao da nije za jednokratnu upotrebu. NIšta onda.
Link to comment
e, to je to. samo sada nemaju... :isuse:@radisa neću kutiju, prvo preskupo je za ono što mi treba, a drugo neću da imam višak stvari na stolu. plus imam 2 stara IDE diska, 2 kutije bi me koštale 50 eura.
Jbote ja mislim da to imam neotpakovano negde kuci...Ajd javicu ako nadjem
Link to comment

Imam ja tičeru da ti dam PCI Promise Ultra kontroler, pitanje je samo da li bi te zezali na carini ako bi ti slao poštom i naplatili koznakoliko. Bilo bi bolje ako bi neko prolazio pa da ponese.

Link to comment

SearchFilterHost.exe. Windows 7. CPU 100%. Dalji koraci su...?EDIT: Deset minuta kasnije - komp je restartovan, i dalje je taj proces radio i zauzimao 90-100% CPU-a, a sada ga uopšte nema u Task Manageru i sve je normala... ?

Edited by notenoughreasonsforclaire
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...