Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

jel moze neko da mi odgovori zasto mi ping skace ko nenormalan? u jednom trenutku mi je oko 15ms a vec za deset sekundi oko 100...pa se opet vrati na oko 10-15 pa se opet popne nenormalno...

Link to comment
start pa run pa tu kucas cmd u cmd ping pong.eunet.rs pa kada zavrsi ping google.rs
obavio, oba sajta mi je oko 10ms...inace ja pricam o warcraft3 serveru gde igram dotu...neverovatno je iritantno. ladno me izbaci iz igrice a net i dalje imam...sad sam opet probao i sada je sve u redu... :unsure:
Link to comment

kaze, sezamprors brzi za 14,7%...stavim njihov dns...i radi brze? jesam lud, ili stavrno kao da brze ucitava stranice..da, da, defintivino brze ucitava stranice...thx :Hail:

Edited by 189-
Link to comment

Treba mi savet kako da pojačam wireless signal...TP link ruter WR741N je u pitanju. Ima jednu antenicu pozadi.Ostavio sam ruter kod komšije, da privremeno koristimo jedan Net, međutim, iako je razdaljina svega 10ak metara, sa par zidova između, nimalo nisam zadovoljan signalom. Na laptopu dobijam svega dve recke signal. Učitavanje strane nekad ne uspe, nekad radi glatko, ali ima manju zadršku...U Wireless advanced podešavanju sam postavio Transmit power na High.Ima li još neko podešavanje koje vredi pogledati?Ima li neki trik kojim bi mogli da povećamo snagu signala?

Link to comment

Hvala, sad baš gledam antene.Ova na ruteru je 5dbi. U ponudi imaju ant2408c i 2408cl, koje su obe na 8dbi. I ok, obe će pojačati signal.Definitivno ću probati.Imaju u ponudi i ovo , zanima me koliko ova antenica 4dbi pomaže u odnosu na integrisani wireless adapter jednog laptoppa...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...