Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

da.do sada je u linkgrabberu bilo nekoliko razlicitih packege-a. znaci mp3, mp4, mkv i jos nesto a sada kada pejstujem jutjub url izbaci mi samo mp4 i to video sa najvecom rezolucijom..

Link to comment
da li neko zna da li funkciju ima jos neki player? (pored mpc, evo prvi put sam cuo da i on to ima - moracu da probam)
Splayer, auto download titles.Ne znam može li da traži srpske, ne koristim ih.
Link to comment
da.do sada je u linkgrabberu bilo nekoliko razlicitih packege-a. znaci mp3, mp4, mkv i jos nesto a sada kada pejstujem jutjub url izbaci mi samo mp4 i to video sa najvecom rezolucijom..
>>>> keepvid.com
Link to comment

Ih, ja sam se toliko navikao da u operi359wy84.jpgi u firefoxu1hebmf.jpgimam tu opciju da sam zaboravio da sam ih ja tu i stavio, preporučujem, opera fastesttube ekstenziju i firefox easy youtube downloader addon, lepo, lako, udobno.

Link to comment
da.do sada je u linkgrabberu bilo nekoliko razlicitih packege-a. znaci mp3, mp4, mkv i jos nesto a sada kada pejstujem jutjub url izbaci mi samo mp4 i to video sa najvecom rezolucijom..
ja sam bas pre neki dan skidao nesto sa yt pomocu jd i nisam imao simptome koje si pomenulasvejedno, ovo vapadovo resenje mi se cini elegantnije
Splayer, auto download titles.Ne znam može li da traži srpske, ne koristim ih.
sto?gadni ti?
Link to comment
ja sam bas pre neki dan skidao nesto sa yt pomocu jd i nisam imao simptome koje si pomenula
*pomenuo ;Dpa jos sam ga danas koristio pa se apdejtovao i od tada se sjebalo. a nigde u settingsu ne nadjem gde se moze vratiti na staro.i ovaj indyjev sajt je sjajan. vrlo je praktican, jednostavan.
Link to comment

Jel postoji neki dobar online photo editor? Da ne skidam ceo fotosob za par slika. Treba burazeru da napravim naslovnu stranu sa podacima za video snimke tekmi gde on igra.

Link to comment

Fala Historiane.Sad imam drugo pitanje. Instalirao sam Sony Vegas 9 i zelim da sredim neke bratove tekme za upload ali kada ubacim klip koji je u avi formatu SV mi ne prikazuje sliku vec samo zvuk??? Ne znam kako da ga nateram da mi prikazuje sliku??? Taj klip koji ubacujem normalno gledam preko svih mogucih video plejera.

Link to comment

Imam novi problem. Kada naredjam klipove sliozim ih kako zelim hocu da napravim jedan video. Kliknem na render as i pokrenem. Imao sam 4 fajla koji su oko 200 mb koji megabajt vise. Ali posle sat vremena cekanja dobio sam fajl od 16gb??? Sta treba da namestim i gde da dobijem fajl koji ce biti velik kao ta 4 klipa zajedno tj. oko 800-900mb?

Link to comment
Imam novi problem. Kada naredjam klipove sliozim ih kako zelim hocu da napravim jedan video. Kliknem na render as i pokrenem. Imao sam 4 fajla koji su oko 200 mb koji megabajt vise. Ali posle sat vremena cekanja dobio sam fajl od 16gb??? Sta treba da namestim i gde da dobijem fajl koji ce biti velik kao ta 4 klipa zajedno tj. oko 800-900mb?
Mislim da Grumf moze da ti pomogne uopste oko vegasa..Ali nadji tutoriale na netu ima toga koliko hoces.Nego sto to radis u Vegasu? Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...