Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ne bi trebalo da ti pravi problem osim ako nije ostao u add/remove, a odatle može ccleaner ili ašampu uninstaller da sklone, može i putem registra ali bolje nemoj.
Jeste, bio je ostao u add/remove, izbrisao sam ga uz pomoc ccleanera i sada je ok. Hvala puno! Edited by Radagast
Link to comment
Šta instalirate od codec-pack-ova za puštanje filmova na kompu?Ili instalirate neki plejer koji pokupi sve kodeke i instalira ih?
Installiraš K-LITE codec pack, i ne installiraš ništa kada ti player nudi i sl. Radi provereno deceniju.BS izbegavaj u širokom luku. Barem ja ne mogu očima da ga vidim, a nekada mi je bio najbolji prijatelj. Edited by Glas RazumaN
Link to comment

zašto? baš me zanima.ja sam mu se vratio pre par meseci.svidja mi se što sam nadje titlove.a da, sto se tice kodeka, s tim ne zelim da se bakcem uopste (bs, gom, km, vlc to resavaju sami)

Edited by dekss
Link to comment

BS može, ali samo 137.6xx verzija i samo na XP. Inače k-lite standard, sa MPC HT i VLC pride, inače Media Player Classic sada, ili sam to ja tek sada ukapirao, sam može da svlači prevode (edit, i ne samo prevode nego i titlove :)), mnogo je ubavo.Za lenje stavljam gom, on uzme sve.@dekss: novi BS su, kako sam čuo a mrzelo me da sm provaljujem, opterećeni raznim malverima, mada sada svi hoće još nešto da ti instaliraju, te se moraš paziti i sve pažljivo čitiati inače imaš sto tulbarova, babilon kao pretraživač i neki pc tuning 2013 pride...edit2,3: nego, da li je iko koristio ove android kutijice, jako jeftino pretvara tv u pravu pametnicu, uzeo bi mojima samo imam par problema, kamera za skajp, miš i tastatura pride, podešavanja, to što ume da iskače iz wifi-ja i što strimovi nemaju prevod, inače bi sve bilo super. Našao na amazonu dual core za cca 5500din MK808, ludilo jeftino.edit4: uzgred u nas počeli da valjaju neke džabalesku tablete od 7-8-9" sa niskim rezolucijam i, što je jednako bitno, bez google storea, tako da - ne srljati u tablete od 10k

Edited by Vapad
Link to comment

Ma to je bio samo jedan od problema, rendering je bio drugi, stariji su pravili problema na sedmici, skinu aero i tako to, previše stvari je moralo da se pipne, kada treba da osposobiš par kompova dnevno brzo ti postane dosadno da još nešto dodaješ preko onoga što već radi posao i što manje kliktanj, i čitanja :DZato sumatra na mesto adobea i foxita (koji ako klikneš greškom lupu kada selektuješ test baca na ask.com), k-lite, paint.net, fast stone image viewer, itd.bs prosto nije više deo standarnde opreme :)

Link to comment

ja bs ne bih ni razmatrao da nije tog skidanja titlova. sasvim slucajno sam naleteo da ima tu funkciju, pa sam pomislio, sto mu ne bih dao drugu sansu. podesis za koje jezike zelis titlove, koji ti je default i on kad pusti film potrazi titlove, ponudi ti da izaberes koji ces skinuti i to je to. da li neko zna da li funkciju ima jos neki player? (pored mpc, evo prvi put sam cuo da i on to ima - moracu da probam)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...