Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Pricamo o Wireless Settings / Wireless Network Settings delu? Ovde gde je u videu on stavio 'uniquename'?Ne smes imati razmak u imenu, verovatno ni tacku, zarez, kosu crtu itd...

Link to comment

A, znaci router i net rade, "samo" ne mozes da se skacis sa laptopa?Glupo pitanje: jel' ti upaljen wireless na laptopu? Jesi refreshovala 'available networks'?

Link to comment

na prvo pitanje:jestea drugo-nemam pojma šta si me pitao :D što se ong PayPala tiče danas sam dobila mejl od njih da me potsete da klejmujem pare jer će ih ukinuti 6.01.a da ja još uvek i uopšte nemam njihov nalog...drugar će mi u zg otvoriti

Link to comment

Pa da bi ti se laptop kachio bezicno, mora da bude upaljen wireless. Na nekim kompovima ima fizicki prekidac, na nekim se pali uz pomoc fn tastera (pritisnes fn i neki od F tastera na kome je nacrtan simbol za wireless). Kad ti radi wireless, onda mozes da vidis sve aktivne mreze u okruzenju i da se kacish na njih..To sa PayPalom ti je zamlatna stvar skroz: mora da ti se otvori PP sa tim emailom koji je naveden kod ovih sto su ti uplatili. Ako hoces te pare da podignes/prebacis na karticu, moraces da verifikujes PP nalog, sto moze da bude zajeb ako probas da ukrstis srpsku adresu i hrvatsku karticu ili obrnuto. Znam slucajeve u kojima su ljudi ostajali bez para na PP nalogu kad su ih provalili da muvaju sa registracijom kroz zemlje u okruzenju (Bosna i Hrvatska)...

Link to comment

e hvala ti,sad cu da zakacim net kablom pa ce deckov brat da udje u laptop nekim programom otkudznam pa ce da opravi...a sto se ppala tice videcemo sta ce biti...

Edited by ivy
Link to comment

uspela sam!!!!!!!!!!!!!!!,ipak sam samo trebala da se naspavam jer sam juce crkla od silnog trazenja resenja i podesavanja...dakle jos jednom kapa dole za vas koji to radite za hleb..ja to nikad ne bih mogla......resenje je bilo Fn+F2 :0.6:i hvala svima na podrsci,mnogo mi je znacilo :ss1:

Edited by ivy
Link to comment

Nisam odoleo iskusenju i opet sam "kupio" civilizaciju 4. Medjutim izgleda da je prethodni put nisam dezinstalirao kako treba, pa mi sada kaze nova instalacija nije moguce dok ne obrisem prethodnu. Ali od prethodne mi nije nista ostalo, ni jedan jedini fajl, tako da ne znam kako da programu stavim do znanja da nje vise nema na hard disku. Drugim recima, gde bi mogao da bude taj trag koji programu za instaliranje kaze da je igra vec instalirana i kako da ga uklonim?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...