Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Nije mi jasno u vezi tog paypala - o cemu se tu uopste radi? Ako sam dobro skonto ti nemas paypal racun? Kako te je onda paypal uopste nasao?
pa ni meni nije jasno..to sam dobila na mejl što sam kopirala pa sam pitala vas o čemu se radi ...meni zvuči kao da su mi pare nekako uplaćene negde i da nije bitno što nemam paypal i da samo treba da otvorim paypal,ukucam moj mejl i pare će se stvoriti ..misim,jasno mi je koliko i tebi a možda još manje jer nikada se nisam sretala sa paypalom ni u najavido sada su mi slali pare western unionom i na devizni račun,i ja sam njima rekla da pp ne radi u mojoj zemlji ali se nismo čuli nekoliko meseci pa su sigurno zaboravili ili su popizdeli od mene i moje države jer sam i prošli put imala problema da dignem pare sa western uniona i da po difoltu šalju pare na pp jer je to sasvim normalno i podrazumeva se u normalnom svetu Edited by ivy
Link to comment

Ok, kolega ima celeron d na 2.6 i ima slican problem, gledao sam ga i kada pusti youtube procesor ode na 77% i kako pomeri misa ili radi nesto drugo ovaj zalepi na 100%, kada kliknes na zubčanik na youtubetu videćeš da je sada standardni kvalitet 360, da li se nešto menja (osim kvaliteta slike i zvuka na gore) kada prebaciš na 240?Da li si gledao opterećenje procesora ? To ti je na XPu ctrl+alt+del pa task manager pa performace.

Link to comment

Treba burazerovu utakmicu da okacim na Jutjub( naravno jos neke kasnije) ali je *.mpg fajl oko 4.3GB. Koji program mi je najbolji da fajl sabijem n 1GB a da kvalitet slike ne bude los.

Edited by Moća
Link to comment

e sada imam potpuno nenormalan problem,ne verujem...imam ruter D-Link GO-RT-N150 i sve sam dobro povezala ali kada odem na u uputstvu preporučenu ip adresu 192.168.0.1 nemam password,ni u uputstvu nema pass a ako kliknem login bez passa naravno da neće...šta da radim?username je admin

Link to comment

Jel' sprava nova, iz neotvorene kutije?Probaj da resetujes uredjaj na fabricka podesavanja (imas pozadi desno dugmence 'reset' - bocni ga olovkom ili tako necim, i drzi pritisnuto duze od 5 sec), pa probaj ponovo sa admin : [nishta]...

Link to comment
username je već namešteno sa malim a,nema kucanja u tom polju..a i sa tog linka mi je isti prozor i idalje nemam password
to bi trebalo da bude nesto jednostavno, admin - admin ili tako nesto, ali bi trebalo da imas negde uz ruter.
Link to comment
Jel' sprava nova, iz neotvorene kutije?Probaj da resetujes uredjaj na fabricka podesavanja (imas pozadi desno dugmence 'reset' - bocni ga olovkom ili tako necim, i drzi pritisnuto duze od 5 sec), pa probaj ponovo sa admin : [nishta]...
ooooo :pera: jeej uspela sami uradila sve prema ovim upustvima http://www.youtube.com/watch?v=5KfSS1mi-YMedit-našla!!glupa sam i koristila ž pa najverovatnije nije prepoznao :isuse:a za dalje nemam pojma Edited by ivy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...