Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

dobro to ćemo probati posle sada me već boli glavaa za pare će mi pokupiti drugar iz cro pa će doneti za 15tak danahvala Vapadu jako si ljubazan :)
imaš i boldovanu opciju, ne mora paypal
Once the money's there you can: icon_claimFundsBag__31x25.gif Spend the money online at thousands of stores that accept PayPal. icon_claimFundsBankAcct_31x25.gif Transfer it to your bank account (takes 2-3 days). icon_claimFundsPPCC_31x25.gif Get a PayPal Debit MasterCard.
Link to comment

ako ja guglam "zoran živković vladimir pavićević" i među prvih 5 je PPP, da li je to zato što ja nonstop klikćem po PPP-u ili bi tako bilo i nekome ko u životu nije došao na ovaj forum ?

Edited by Lezilebovich
Link to comment
Treba ti devizni račun u banci, dobiješ instrukcije za priliv iz inostranstva, ti ih proslediš strancima oni ti pošalju pare i to je to.
a nee..ovo je poruka od PayPala a to mi PayPal kaže da kada klejmujem pare kod njih da su mi to opcije..nije momenat mog dogovaranja sa osobom nego mi je kompjuter poslao mejl na koji se ne odgovaraovo piše na kraju mejla
Please don't reply to this email. It'll just confuse the computer that sent it and you won't get a response.
Link to comment
nasao socko resenje. Surfing u chrome, gledanje i slusanje u Mozilli... cak radi i fullscreen YT!!Ocu sve u chromu...
te chrome, predji na normalan browser. i lepo ti kaze covek da slusas ploce, makar i vinile svog benda :s_c:kad si znao da snimas muziku, sada se pati sa slusanjem. Edited by wayfaring stranger
Link to comment
ako ja guglam "zoran živković vladimir pavićević" i među prvih 5 je PPP, da li je to zato što ja nonstop klikćem po PPP-u ili bi tako bilo i nekome ko u životu nije došao na ovaj forum ?
Sad sam proverio sa sestrinog kompa sa kog niko jako dugo nije gledao PPP. Izadje prvo nekoliko video linkova, pa neki tekst u danasu, pa PPP.
Link to comment

Ništa to ne znači, kada tražim na firefoxu (koji je kod mene browser za drugaricu, a chrome je za ostale goste) ppp je sedmi rezultat, prvi www rezultat posle youtube linkova, kada odem na private browsing jednako je, kada idem preko moje opere bude deveti, drugi od www, a kada baunsejem preko ipconceal ppp nije u prvih 12 strana, nisam tražio dalje, kada sam ddao parapsihopatologija izašao je kao prvi. Veliki smo na našem internet nebu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...