Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

1.pngNekad su mi ove "alatke za pretragu" i ostalo bile sa leve strane pored rezultata, a ne ovako iznad. Mogu li nekako da vratim na staro? Nervira me sto sad moram tri puta da kliknem da bih dobio npr. samo rezultate na srpskom.
Već sam kukao na google na drugom topiku zbog uništavanja picase u korist google +a, a ovo što si rekao je druga stvar od koje pizdim nenormalno. Ranije je sa leve strane bilo pretraži na Srspkom jeziku, sada moram u advanced menu pa language, pa scroluj i traži pa search. Ne znam o čemu ti ljudi misle, matere mi.
Link to comment

'this copy of windows is not genuine' - poruka koja se javlja i na legalnim i na ilegalnim windows-ima. Na netu vlada prava histerija u vezi ovog problema, ima bezbroj saveta, ali ja nisam dosad pronašao nijedan od njih da je toliko pouzdan i vredan prčkanja po sistemu, koji, inače savršeno radi.Molio bih forumske gikove za savet, da li se petljati sa problemom u najavi, ili ga ostaviti po strani za sada.

Link to comment
Koj WIn?7? Ako je sedmica imas WAT remover za taj problem.
Da li može bez formatiranja sistema, samo da se nastavi na postojeći sistem?Piše u 1.koraku: Format Your Current Operating System
Link to comment
Ne znam ja odradio drugaru a nisam mu formatirao sistem i sljakalo je.
Guglaj 'Remove WAT', skini program. Čitava procedura traje desetak sekundi i traži restart, naravno nema nikakvog formatiranja sistema.
Odradio Wat remover, šljaka ko leptir.Hvala Moćo, hvala Anonimni... Edited by April
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...