Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Bio je neki patch na Dell sajtu za taj problem, ali izgleda da je samo za XP...Jesi probao drugog misha mozda?

Edited by historian
Link to comment

Nemam drugog USB misa, imam 2 ista i za desktop i za laptop :D Zamenicu mesta misevima pa cu videtiFora je sto se to ne desava stalno, nego kad mu padne na pamet. Desi se i u toku rada i nakon ukljucivanja. Show program bas.

Edited by Milosh76
Link to comment

Jubtub mi je katastrofa u chromeu.Poceo da onako secka... ustvari, i soundcloud i sva multimedija... Zvuci usporeno, krci... kao kad traka ide sporije.Probao da reinstaliram i chrome i flash a i dalje jadno?imatel ideju, fala!

Link to comment

Instaliraj novu verziju flash player-a. Mislio sam da chrome ima flash player u svom kodu, medjutim veceras mi je ponudjeno da instaliram novu verziju (mislim 11.5) i posle toga je sve islo bez seckanja. Mac je u pitanju, ali ne vidim sta bi moglo da bude razlika u odnosu na PC, ako je problem isti.

Link to comment
1.pngNekad su mi ove "alatke za pretragu" i ostalo bile sa leve strane pored rezultata, a ne ovako iznad. Mogu li nekako da vratim na staro? Nervira me sto sad moram tri puta da kliknem da bih dobio npr. samo rezultate na srpskom.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...