Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

dakle popizdet cu :(dva laptopa imaju normalno internet, dva smartfona takodje, jedino desktop ima samo lokalnu vezu do rutera a dalje nece.sta mi je ciniti?
Nisi pisao sta si sve probao, koji OS imas i kako se desilo. Ako je w7 probaj sledece. Kada nisi siguran sta ili se petljalo po podesavanjima, dosta puta daje rezultateControl PanelNetwork and InternetNetwork and Sharing Centerpa u View your active networkspostavi mrezu kao Public networkizgleda glupo, ali mene ledja vise ne bole.
Link to comment
hvala strance, ispostavilo se da nije domene, provajder imao kvar. ali je neobicno da su masine koje su vec bile povezane na net ostale povezane, a nove se nisu mogle prikaciti, iako sve idu preko istog rutera.
Link to comment

Cudan mi nesto desktop na 1 kompu u igraonici.Sve standardne potencijalne problem sam proverio, szstem font, display properties, i sl, tj mesta gde bi nesto moglo da bude cekirano i sl ali nista.Ne znam koliko se vidi na slici, ali sve je nekako drugacije, font, ikonice zauzimaju vise mesta itd itd.

Link to comment

Pa dovoljno je da netko klikne mišem na desktop, stisne ctrl i vrti scroll kotačić na mišu da se ikone počnu ponašati. Imaš zato tri standardna moda normal, small i large pa vratiš na njih.

Link to comment

Menjao sam to, ima 75%, 100% i 125% ako se ne varam, mada probaću i tako, možda ima više stepena veličina na taj način. Nego, jedno za sladokusce. Mašina frizuje sa vremena na vreme. Uglavnom u browserima, tj stalno u browserima. Upišem user name i pass u gmail i kako udarim enter tako - blokada. Čistio sa anti malware, spy bot, combo fix, što ne znači i dalje da nije virus. Radio sam mem testove, hdd testove, burn in testove, sve ok. Nešto mi smrdi da možda riknjava LAN karta pošto baci i plavi ekran povremeno a to je uglavnom vezano za hardware. Temperatura ok, ali ipak čistio ventilator, cooler itd. Nisam pametan, svašta sam probao.

Link to comment

Probaj da skineš fleš plejer pa instaliraj 11.2 ili 11.5 beta, na hirensu, u mini XP imaš među testovima stres test za memoriju grafičke karte, takođe, probaj da izbaferuješ video pa disejbluješ lan da bi video da li će isto da radi...

Link to comment

Tnx Vap ali problem je rešio scan sa četvrtim anti spyware malware programom - Dr. Web Cureit. Našao je neka sranja a i ako se dobro sećam "modifikovane host fileove", tako nešto. Lepo sa njegove strane, dodaću ga na spisak redovnih pretraživalaca mašina u sklopu mesečnog održavanja. :)

Link to comment
baksuz sam. nijedna mera spasavanja nije pomogla, cak ni zamrzivac. sto me jos vise muci, secam se otprilike trecine stvari koje su na hardu, tako da sada ostaju ona pitanja - koliko uzimaju ovi sto se hvale da mogu da sacuvaju podatke (vidim na netu cifre od 20 hiljada, to svakako ne dolazi u obzir) i da li ce me neko cimati jer je pdf,cbr,avi, mp3, flac i ostala piraterija?
odnet ipak hdd u lominu 33. presuda, logicki kvar, sta god to znacilo. za 9600 din sve spaseno i prebaceno na novi. ne znam da li je skupo ili jeftino, meni vredi svake pare, pa ako nekom treba, da zna.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...