Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Tako je pravljen :), da ima korak. Nikada nisam zagledao zašto je to tako.Sećam se da je logitech imao nekog mišonju koji je, kada klikneš jače po skrolu prelazio iz "kliktavog" u "smud" mod, ali ga nisam rasturao pa ne kontam kako, a i skrol je bio kao metalni, težak, pa kada ga zavrtiš...

Link to comment

Sve zavisi od miša.Ako se dobro sećam, jedan A4tech kojeg sam rasklopio je imao metalnu žičicu nameštenu da dodiruje točkić, koji je sa untrašnje strane imao zareze, tako da se jasno čuo klik kad god radi scroll. Sad, jbg, kojeg glodara ti imaš, najbolje da sam proveriš zašto je toliko bučan..

Link to comment

Nisam bio precizan, sorry ppl.Radio je ok, sada "škljoca". U pitanju je G3 logitech, laser koga obožavam, naslednik fenomenalnog MX300, a pošto ne držim miš baš tipično tj držim sa palcem i malim uglavnom, ne odgovaraju mi MX518 i ostali što popunjavaju celu šapu.

Link to comment

Odloženo gledanje emisija na sajtovima. Na Mozilli radilo do pre desetak dana, a sada traži da instaliram novi flash. Vidim da se ovde pisalo da je dotični znao da jebava, pa ga nisam instalirao (iako čitam da je sada, kao, sve u redu). Dobro, uzmem Chrome i u njemu sve šljaka. Problem je što u Chrome-u ne mogu da downloadujem tu emisiju koju gledam (dok u Mozilli imam bogovetni DownloadHelper).Ima li neka fora da se stream sa sajta “zapamti” i preko Chrome-a?

Link to comment
Nisam bio precizan, sorry ppl.Radio je ok, sada "škljoca". U pitanju je G3 logitech, laser koga obožavam, naslednik fenomenalnog MX300, a pošto ne držim miš baš tipično tj držim sa palcem i malim uglavnom, ne odgovaraju mi MX518 i ostali što popunjavaju celu šapu.
G3 ima klikove (tihe) na tockicu. Inace potpuno se slazem - G3 je zakon.
Link to comment
Pot ne'am pojma sta je. Gom cu proveriti.
Ako se dobro sećam kad sam ga instalirao (Pot iliti Daum Pot player), on je neki nastavak rada KMP ili Gom plejera, neki od tih korejskih. Ima i 64bitna aplikacija, ja sam ga prvenstveno stavio jer jako lepo barata sa mkv containerom, prvenstveno h264 kodekom. Gom je tu znao da mrljavi sa syncom, a i brzo pretraživanje videa je bilo poprilično sporo kod mkv.Zasad zadovoljan, nekih godinu i po. Mada koristim i vlc, ali njega zbog strimova primarno.edit: ovo sve bez ikakvih paketa sa kodecima. tako da su interni pretpostavljam Edited by Garnirung
Link to comment
G3 ima klikove (tihe) na tockicu. Inace potpuno se slazem - G3 je zakon.
Ovo je već krckanje više nego klik. Srećom, uglavnom svira neka muzika pa i ne čujem.Pitaj me da li ima dva komada, jedan kući i jedan na poslu. :D
Link to comment

dakle popizdet cu :(dva laptopa imaju normalno internet, dva smartfona takodje, jedino desktop ima samo lokalnu vezu do rutera a dalje nece. sta mi je ciniti?

Link to comment
Odloženo gledanje emisija na sajtovima. Na Mozilli radilo do pre desetak dana, a sada traži da instaliram novi flash. Vidim da se ovde pisalo da je dotični znao da jebava, pa ga nisam instalirao (iako čitam da je sada, kao, sve u redu). Dobro, uzmem Chrome i u njemu sve šljaka. Problem je što u Chrome-u ne mogu da downloadujem tu emisiju koju gledam (dok u Mozilli imam bogovetni DownloadHelper).Ima li neka fora da se stream sa sajta “zapamti” i preko Chrome-a?
https://chrome.google.com/webstore/detail/fvd-video-downloader/lfmhcpmkbdkbgbmkjoiopeeegenkdikp
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...