Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

da li si možda probao onaj EZ toolkit/activator?ja sam ga koristio za svoj O2010P na kraju instalacije, ali se ne sećam da li sam pre toga morao da unesem serijski broj. :unsure:

Link to comment
da li si možda probao onaj EZ toolkit/activator?ja sam ga koristio za svoj O2010P na kraju instalacije, ali se ne sećam da li sam pre toga morao da unesem serijski broj. :unsure:
Ne mora. KMS i jeste deo EZ aktivatora. Jedan klik i sve o.k. Meni NOD32 u pocetku dosadjivao sa prepoznavanjem KMS-a kao virusa, ali kada se NODu stavi do znanja da nije virus lepo se ponasa. Nakon vise od godinu dana meni je ceo Office otisao u aut tj. trazi aktiviranje. Probao ponovo KMS, ali nece. Probao reinstalaciju O, nece. Sada koristim 10 portable dok ne provalim sta se desava.
Link to comment
da li si možda probao onaj EZ toolkit/activator?ja sam ga koristio za svoj O2010P na kraju instalacije, ali se ne sećam da li sam pre toga morao da unesem serijski broj. :unsure:
Ne, imam ovaj:
Office 2010 Activation and Conversion Kit 1.6 by Raz0r

I taj je do sada radio pos'o. Sad neće.

Link to comment

Jesam ja jedini koji je aktivirao Office Professional Plus pozivom na call center i ponavljanjem nečijeg korporativnog kôda s weba automatu sve dok mukica nije pretpostavio da stalno grešim u nekoj cifri i izdiktirao mi onaj activation string nazad? Šta, to više ne šljaka?

Link to comment

E, jel zavrsena ona jebada sa flesom, od pre par meseci? Instalirao sam neku staru verziju, ali sam ostavio rimajnder za apdejte, pa se evo konacno setih da pitam

Link to comment

prebacio sam se na 64bitni windouz i imam problema sa bs plejerom. mrljavi povremeno (pixeli se razmazuju), na 32 bitnoj verziji je radio ko podmazan.zna neko sta bi moglo biti?da l' je moguce da on pravi problem samo sa fajlovima prenetim sa starog kompa??sad sam skinuo istu epizodu sa neta i nikakvih muzgotina nema.... :)

Edited by exTRaGluv
Link to comment
E, jel zavrsena ona jebada sa flesom, od pre par meseci? Instalirao sam neku staru verziju, ali sam ostavio rimajnder za apdejte, pa se evo konacno setih da pitam
Jeste.
Link to comment
prebacio sam se na 64bitni windouz i imam problema sa bs plejerom. mrljavi povremeno (pixeli se razmazuju), na 32 bitnoj verziji je radio ko podmazan.zna neko sta bi moglo biti?da l' je moguce da on pravi problem samo sa fajlovima prenetim sa starog kompa??sad sam skinuo istu epizodu sa neta i nikakvih muzgotina nema.... :)
Nikada nisam bio ljubitelj Media player classic-a, ali na W7 64bit radi sjajno i deinstalirao sam BS player koji se koristio zadnjih xy godina. Ne znam zasto, ali i posle instaliranja K-Lite mega packa kada se instalira BS Player on trazi da se ponovo downloaduju kodeci koji vec postoje. Mozda ce neko od programera sa foruma da objasni zasto. I taj ponovni dl zna da napravi probleme. Nakon sto sam ovo uradio, netbooku je trebalo po minut da otvori bilo koji video fajl. Kada je doslo vreme reinstalacije samo sam odradio K-Lite mega pack i stiklirao da glavni player bude MPC. Sve radi kako treba. Na MPC-u moze i divx i DVD i ubacivanje titlova prilikom gledanja DVD-a.... Sinoc se zezao sa otvaranjem stereoskopskih 3D fajlova i nikako da nadjem player koji je Dz, a preklapa slike i vidi se anaglif koji moze da se gleda naocarima. Jedva iskopam sjajan plejer koji preporucujem ....http://bino3d.orgEDIT: Posto sam od skorije osudjen da skidam neke fajlove sa torrenta, zna li neko plejer kojim se mogu pregledati fajlovi cije skidanje nije zavrseno tj. fragmenti? Edited by wayfaring stranger
Link to comment
VLC ?
VLC hoce samo ako fajl ima ostecenja. Torrent klijent moze da skida fajl i od sredine, zato nece. Probacu Dziobas Rar Player. Ako moze da prikazuje video iz rar fajla, trebalo bi da moze i parcijalni video.
Link to comment
VLC hoce samo ako fajl ima ostecenja. Torrent klijent moze da skida fajl i od sredine, zato nece.
Ne znam koji klijent koristiš, uT moze da se podesi da prvo skida prvi i poslednji segment. Provjeri u opcijama.
Link to comment
VLC hoce samo ako fajl ima ostecenja. Torrent klijent moze da skida fajl i od sredine, zato nece. Probacu Dziobas Rar Player. Ako moze da prikazuje video iz rar fajla, trebalo bi da moze i parcijalni video.
Pot player pušta delimične video fajlove, mislim i da je Gom mogao
Link to comment

@ Cyrano de Bergerac - Hvala na savetu. Provericu. Uvek radije skidam sa direktnih linkova, ali ovo sto sada skidam ima samo na torrentima koje nikada nisam voleo jer moram da cekam da neko sa druge strane bude "na liniji" i da mi dozvoli da skidam. . .@Garnirung - Pot ne'am pojma sta je. Gom cu proveriti.Pitao zato sto nisam siguran u kvalitet fajlova koje skidam. Desilo mi se da skinem film, pa mi trazi poseban kodek koji mogu da dobijem ako platim itd. Da bi izbegao takve prevare i dugi download (u pitanju su pored ostalog i bluray filmovi) treba mi neki player koji resava misteriju i stedi vreme.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...