Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ovaj, pitanje je bilo kako da stranica br.1 u numberingu bude fizicka stranica br.3 u dukumentu, a to ce malo teze ici bez page breaka, u bilokojoj verziji worda... :)

Link to comment
Ako je nekome na trafici ostalo viška 25-ocifrenih brojeva i slova za O10 Professional - nek' se javi na PM.
A sta si probao pa nece?
Link to comment

Ne, probao sam razne 25-ocifrene koji se mogu izguglati, ali nijedan nije validan.Skinuo sam regularnu trial verziju, prosti professional.edit: naravno, nisu cifre nego znakovi

Edited by CTale
Link to comment
Ne znam gde si, al' Conrad ti je dostupan odasvud...
Sad krenuo da narucim al kod billing address mi daje samo UK, nema drugih drzava.edit: naravno kad je ovo UK sajt, nasao u medjuvremenu medjunarodni.'edit: izadje™ delivery skuplji od punjaca, neka hvala, nije zapelo... :fantom: Edited by Feindouno
Link to comment
Ne, probao sam razne 25-ocifrene koji se mogu izguglati, ali nijedan nije validan.Skinuo sam regularnu trial verziju, prosti professional.edit: naravno, nisu cifre nego znakovi
jel glupo da pitam što na kiosku ne skineš komplet sa ključem?
Link to comment
jel glupo da pitam što na kiosku ne skineš komplet sa ključem?
Nije glupo, samo mi malo veliki posao da ponovo exportujem sve, instaliram nešto što je možda malo funky, ponovo importujem, a samo zbog ključa (odnosno aktivirane verzije).Ukoliko imaš proverenu ponudu sa kioska - prosledi pa ću da, na koncu, uradim i to.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...