Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

imam glupi problem sa glupim kompom na poslu.posle svakog restarta/uključivanja resetuju mi se sve login informacije na netu (IE8 + Opera), plus mi se pojavio My Documents toolbar na Taskbaru. Niti sam ga tamo stavio, a kad ga uklonim pojavi se ponovo kad se kompjuter ponovo uključi.Win XP, 1GB RAMa, integrisana grafika, legalan softver.Google mi nije pomogao...

Link to comment
imam glupi problem sa glupim kompom na poslu.posle svakog restarta/uključivanja resetuju mi se sve login informacije na netu (IE8 + Opera), plus mi se pojavio My Documents toolbar na Taskbaru. Niti sam ga tamo stavio, a kad ga uklonim pojavi se ponovo kad se kompjuter ponovo uključi.
Jel postoji neki IT administrator na poslu, čisto da nije neko namerno tako namestio? :)
Link to comment

Zašto su mi odjednom svi sajtovi koje otvorim zatrpani ovim?glupiadd.jpgŠta je to uopšte? Ne smem da kliknem pokazuje neki sumnjiv root. Ovo nije google add ili neki "normalan" add, jel da?Postoji li način da se ubije jednim klikom, addblock plus pomaže ali mora svaki posebno da se dodaje u filter.

Link to comment

HITNO!!!Kako se jebeno numerisu strane u wordu 2010. Ali ne od 2. strane, vec od 3.?Popizdeeeecu vise!I ko zna, please, step by step!<3 <3 <3 hvaaaaaaaaaaala!

Link to comment

Imaš ovde, u drugom delu prvog posta objašnjeno potanko, ali, uglavnom, zvekneš page-break, na predhodnoj stranici i onda na toj, od koje kreće brojanje, insertuješ page number...

Edited by radisa
Link to comment

Ko ima problem sa virusima, sa mywebsrčom i tako tim neka zna da dr web i combofix slabo rade posao, i da, provereno, avast ne zaustavlja, naučiše gremlini ponešto. Malverbajts radi donekle, treba malo ručnog rada posle...ako neko ima bolji alat neka javi, pliz.Inače, pazite šta klikćete.

Link to comment
Jel postoji neki IT administrator na poslu, čisto da nije neko namerno tako namestio? :)
u formalnom smislu administator je MIA, tj. od kada sam ovde (par godina) ja sam "devojka za sve".niko ne seda za ovaj komp sem mene (inače svako ima svoj komp, nema šerovanja), a do pre 5 dana se ovo nije pojavljivalo.počeo sam da mislim da je neki hardverski đavo, inače ima običaj da gličuje, da vraća neka poništena podešavanja na startapu i sl.jel ima neki softver koji to može da proveri i eventualno reši?edit: ne treba softver.regeditovati NoSaveSettings DWORD u 0 na stringu [HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesExplorer]yeah for me Edited by buffalo bill
Link to comment
Imaš ovde, u drugom delu prvog posta objašnjeno potanko, ali, uglavnom, zvekneš page-break, na predhodnoj stranici i onda na toj, od koje kreće brojanje, insertuješ page number...
hvala puno!ne mogu reci da li je pomoglo, posto sam cackala i nije htelo, a onda sam nesto kliknula pa je htelo...
Link to comment
hvala puno!ne mogu reci da li je pomoglo, posto sam cackala i nije htelo, a onda sam nesto kliknula pa je htelo...
Nema na čemu... :)To je uvek bio problem sa Wordom, još pre 15 godina...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...