Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ja kad god sam radio data recovery (jedno 4-5x, različitim alatkama, sa hdd i usb-a), uspevao je da mi izvuče neke gluposti od pre 6 i 12 meseci, a fajl koji sam obrisao pre pola sata nije.

Link to comment

Sta je ntvdm.exe i zasto mi to zakuca cpu usage na 100%? Guglanje mi nije pomoglo, svuda pominju neke 16-bitne programe i dos-nesto-nesto, nista to meni ne znaci. Zna li neko da mi prosto objasni sta je to i kako da ga ubijem? Task manager i end process pomazu, ali se opet pojavi posle par sati.

Link to comment

Ok, nakon sto sam ih opet iskljucio preko end process (uvek su 2 takva procesa, btw) otisao sam na Event viewer. Kaze ovako: Application popup: 16 bit MS-DOS Subsystem : C:WindowsSystem32libs.exeThe NTVDM CPU has encountered an illegal instruction.CS:0df0 IP:0124 OP:63 75 72 69 74 Choose 'Close' to terminate the application.Application popup: 16 bit MS-DOS Subsystem : C:WindowsSystem32WINMON~1.EXEThe NTVDM CPU has encountered an illegal instruction.CS:0df1 IP:0124 OP:63 75 72 69 74 Choose 'Close' to terminate the application.Proguglah malo i vidim da se i libs.exe i winmonitor.exe vode kao virusi, trojanci ili sta vec. Stvar je u tome sto ih Eset ne prepoznaje kao nista stetno. Smem li ja njih jednostavno da izbrisem?

Link to comment

Ja bih ti preopručio scan s nekim drugim AV programom. Naravno, NEmoj da instaliraš još jedan AV program nego skini neki boot, meni se dobro pokazao Rescue AVG CD pa s njim uradi scan, ubijanje virusa i sl. Jeste da je malo više cimanja ali nije se zezati s tim.

Link to comment

Drugari, pita me drugarica:

hoću da skinem slike sa telefona na komp ali kada povezem komp i tel traži mi se instalacija softvera pomoću diska koji nemam, što znači trebalo bi da ga nadjem na netu? model je samsung galaxy ace plus GT-S7500.
Probala je povezivanje preko USB, a na kompu tera XP; Kad poveže, komp ne prepoznaje telefon kao eksterni disk (što se dešava sa većinom drugih)Jel treba da traži neke drajvere ili....?
Link to comment

Probaj sa OVIMTo je neki softver za sinhronizaciju... BTW, pogleda u telefonu da li ima u podešavanjima kako da se povezuje sa računarom, ume tu da bude izbor između nečega tipa sync i mass media...

Link to comment

ubih se pola dana da nadjem najobicniji strujni kabl za tp-link vajerles rauter. keva je tokom mog poslednjeg odsustva uvela kablovski internet i onda su ovi momci posklanjali rauter i strujni kabl je u zemlju propao. znaci treba najobicniji adapter i ona iglica ko za bilo koji majusni uredjaj a la fiskni telefon. 9v recimo i 0.6 ampera. gigatron i slicni uopste ne drze te stvari. gde da idem?

Link to comment
ubih se pola dana da nadjem najobicniji strujni kabl za tp-link vajerles rauter. keva je tokom mog poslednjeg odsustva uvela kablovski internet i onda su ovi momci posklanjali rauter i strujni kabl je u zemlju propao. znaci treba najobicniji adapter i ona iglica ko za bilo koji majusni uredjaj a la fiskni telefon. 9v recimo i 0.6 ampera. gigatron i slicni uopste ne drze te stvari. gde da idem?
Kupi "univerzalni" dodju sa svim mogucim prikljucima, mozes da podesis amperazu... Bilo koji trzni centar u kojem ima prodavnica elektronike, tv-a, notebookova...
Link to comment
Kupi "univerzalni" dodju sa svim mogucim prikljucima, mozes da podesis amperazu... Bilo koji trzni centar u kojem ima prodavnica elektronike, tv-a, notebookova...
Ovaj, hteo si reći voltažu?:)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...