Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Sem moje kante od kompa, al uskoro cu ga zameniti pa i XP sa njim ;).I ja sam ovo guglao ali tek sam u produzetku stranice video kako se dolazi do Security taba (bio mi je hiden).

Link to comment
Ako uzmem ovaj jel sa njim moram i njihove baterije ili mogu enelop da punim?
Ne znam gde si, al' Conrad ti je dostupan odasvud...
Kad smo vec kod Conrada jel ima negde u BGD neko da nabavlja stvari iz njihovog kataloga?
Link to comment
Ako uzmem ovaj jel sa njim moram i njihove baterije ili mogu enelop da punim?Kad smo vec kod Conrada jel ima negde u BGD neko da nabavlja stvari iz njihovog kataloga?
Imam samo reči hvale za mali brzi punjač Sanyo, kupio sam ga uz Canon A80 pre milion godina i radi samo tako. Glede Ansmanna, džigi bau model Powerline 5 me je spasio jada kod punjenja onih debelih baterija veličine D koje troši moj UKT radio uređaj, jer je većina prodavaca po uobičajenim mestima gde se prodaju NiMH baterije samo kolala očima na pomen tog tipa baterija. Spravu sam kupio u Tehnomarketu u Požeškoj, radi i na 220V i na 12V u kolima preko cigar-upaljača.BC-300 će ti puniti sve vrste NiMH baterija, nebitno kog proizvođača, verovatno neće imati muke ni sa NiCd baterijama, ako ih još imaš.Conrad su svojevremeno dilovali neki likovi u TC pored stadiona OFK Beograd, ali je to bilo jako davno, ne znam je li podatak iole aktuelan, posebno jer nisam imao neposrednog kontakta sa njima. Ako saznam, javiću :) Edited by ajgor
Link to comment
Kad smo vec kod Conrada jel ima negde u BGD neko da nabavlja stvari iz njihovog kataloga?
Sa Conradom stvari stoje ovako: Mons elektronik, koji se nalazio kod stadiona OFK, više ne funkcioniše, ali se sada roba iz njihove ponude može naći preko niškog Tagor Electronica, www.tagor.rs, a beogradska ispostava je Tagor Electronic d.o.o. Poslovna jedinica u Beogradu Telefon: +381 (0)11 3016 350 Fax: +381 (0)11 3016 347 Adresa: B.M.Pupina YUBC 10d / lokal 17 n.p. 11 070 N.Beograd Srbija Radno vr.: 08h – 17h subotom: 09h - 14h
Link to comment

kada hoću da prebacim 7GB fajl na USB od 16GB dobijem kao odgovor ovo

can’t be copied because it is too large for the volume's format
kako da prebrodim problem sem da kupim veći USBhvala
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...