Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Šta se ovo dešava sa googlom?Prvo mi automatski prevodi stranice sa engleskog na srpski, hrvatski, a sad mi gmail nudi automatski "unsubscribe" sa photobucketa (jer sam kliknuo na spam). Da ne pominjem zahteve za ostavljanje telefona svaki put kad se logujem na mail.ŠKK ovoliko smaraju, jel ima neko podešavanje da ubedim google da me ne zanima njihova robotizovana pomoć?

Link to comment
Da ne pominjem zahteve za ostavljanje telefona svaki put kad se logujem na mail.
Lepo se samo uloguješ da proveriš poštu i posle kulturno izloguješ. A za telefon ukucaš bilo šta i više ne gnjave.
Link to comment

Potreban USB kabl za Samsungov fotoaparat WB 650 (na ovo mislim). Nadam se da ću ga naći, ali ako sam definitivno ujebao stvar, bolje je da odmah pitam...U Samsung shopu ga nemaju, kao ni u Tehnomarketu. Gde bi se to najlakše moglo nabaviti (može i Beograd, ali bilo bi lepo da bude neki hint i za Novi Sad)?

Link to comment
Potreban USB kabl za Samsungov fotoaparat WB 650 (na ovo mislim). Nadam se da ću ga naći, ali ako sam definitivno ujebao stvar, bolje je da odmah pitam...U Samsung shopu ga nemaju, kao ni u Tehnomarketu. Gde bi se to najlakše moglo nabaviti (može i Beograd, ali bilo bi lepo da bude neki hint i za Novi Sad)?
Meni ovo liči na standardni USB micro-B konektor?
Link to comment

Nisam baš siguran pošto na samsungovoj verziji ima strelica koja svetli da li se aparat puni, da li je pun i tako to, da li ima tu još neke logike ne znam.Postoji verovatnoća da meni ne mogu da poprave WB500 i da uzmem nešto drugo, u sledećih nedelju dana, pa ću ti javiti... verovatno ti ne radi posao ali to je to.Druga opcija, ukoliko nikako ne možeš da nađeš kabal i običan ti ne radi je da kod nekoga ko prodaje aparate i baterije kupiš poseban punjač za taj tip baterija, to je cca 15e, a fotke prebacuj kard riderom...

Link to comment
Tačka ili ne tačka, sve stiže na istu adresu:E sad, ako je već tako, onda ne bi trebalo da neko drugi može da registruje adresu istu kao tvoju, samo sa tačkom, međutim, ja redovno dobijam emailove za drugog lika, čija se adresa razlikuje upravo u tački između imena i prezimena. Pisao sam Googleu oko ovog problema, ništa mi nisu odgovorili...
Imam problem i ja samo ne dobijam emailove nego potvrde od facebooka. Lik se verovatno registorovao sa tim emailom i sad meni stižu sva obaveštenja o rođendanima, bockanjima, slikama i sl.Pisao i Guglu i Fejsu - niko ništa :(+ dobijam izvode INTESA banke nekog lika izBosne™ koji je ostavio moj email? Mislim imamo isto ime i prezime ali opet...kako i zašto, nemam pojma.elem, konkretno pitanjeKo je na forumu korisnik mobilnog interneta?Koji koristite: telenor, telekom, orion, vip?Kakve su preporuke/iskustva?Treba mi za neko sitno surfovanje, gledanje youtuba, slušanje muzike, razmenu mejlova, Naravno da ne bude neka bezobrazna cena.Periferija Beograda je u pitanju (Rakovica, VIdikovac) Edited by eye of the beholder
Link to comment

Jako problematicna stvar.Koliko znam, niko od provajdera ne garantuje stalnu brzinu pa ces mnogo zavisiti od bazne stanice, njenog opterecenja.Najbolje probas (pozajmis modem ili mobilnim tel.) pa vidis kako se ponasa...

Link to comment

^^^^^^^^ovo ti je definitivno najbolji savet. na telefonu koristim van kuce net iz mts box paketa (1GB/mesecno) i brzina varira u zavisnosti od mesta gde se nadjes. nekada leti, a nekada se nacekam dok otvori stranicu. probao da gledeam video stream nekog prenosa i nije funkcionisalo kako treba. drugo, kostace te jako puno. za vidikovac znam da imas i kablovske operatere (sbb, ikom,...), a moze i telekomov adsl. uz wireless modem/rooter imas dobar signal po kuci/stanu.

Link to comment

Oprostiti mogu ali zaboraviti... :lol:Sad ozbiljno, mts je kao najavljivao da ce ove godine ici s uslugom kojom garantuje brzinu ali...Dodatno, problem je sto bazna stanica moze biti ok mesecima a onda da postane preopterecena i eto problema.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...