Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ok, to sam nekako resio ali sad me jebe ova kamera. Izgubio sam cd a ne mogu nigde da nadjem drajvere za win7 ili neke koji rade na istom. Pomagajte.http://www.itsvet.co..._webcam/124/231
http://www.bioticain...m/it-309wc.htmlMada bi sedmica mogla sama da uhvati drajvere.edit:http://www.intextechnologies.com/webpages/download-driver.aspxKlikni na PC Web Cam, pa na Night Flick 500K (IT-309WC), konačno na Win XP/VistaKažu da je kompatibilnost 93% Edited by CTale
Link to comment

Imam dva pitanja u vezi skajpa...Stalno me konekcija zajebava, bez obzira na brzinu neta (5/1). Krene OK, ali onda call quality pozuti, a posle i pocrveni. Nebitno da li je samo voice, ili ima i video. Malocas mi je 5 puta pukla veza. Ne znam da li da podesavam nesto u connectionst, portove ili sta vec.I drugo, kod contact requests, sta da kliknem da odjebem osobu koju ne zelim, a da ona to ne sazna? Ignore, ili block?

Link to comment

Kako nemaš zvuk?Sa mikrofona kamere?A da li si postavio tamo gde ti treba sa kog izvora da uzima zvuk?Ne mogu da se setim sada... doduše možeš da koristiš mikrofon sa nekih sluški ili tako nešto?

Link to comment

Ma idiot sam, namestio cim sam poslao zadnju poruku. U skajpu bilo nesto na default sound kurac palac a trebalo na usb mikrofon. Sad sljaka, verovatno mi nisu ni trebali nikakvi drajveri :isuse:

Link to comment

Ne znam gdje da pitam ovo pa cu ovde.Treba mi punjac za baterije sa sve baterijama, standardni AA.Imao sam Sanyo Eneloop koji sam uzeo na neciju preporuku ali je crkao u roku od godinu dana (on ili baterije, nisam stigao da provjerim posto sam ga izgubio).

Link to comment
Ne znam gdje da pitam ovo pa cu ovde.Treba mi punjac za baterije sa sve baterijama, standardni AA.Imao sam Sanyo Eneloop koji sam uzeo na neciju preporuku ali je crkao u roku od godinu dana (on ili baterije, nisam stigao da provjerim posto sam ga izgubio).
Ja sam imao vartine punjive baterije i sa njuma se namučio.Posle sam uzeo eneloop i vrlo sam zadovoljan...Uglavnom i svi koje sam pitao ...Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Link to comment

Punjač neki sa mogućnošću pražnjenja baterija, pojedinačnim očitavanjem, pojedinačnim punjenjem i sve što ide uz to. A eneloop su super baterije.Kolege na sk preporučuju nešto ovakvoevo ti link pa pročitaj, link

Edited by Vapad
Link to comment

Hvala. Imate li neku ideju zasto je ovaj moj Eneloop crk'o? Premotao sam film™, nije ipak u roku od godinu dana, izdrzao je neke 2+ godine.Moze li se naci ovaj Volcraft u BG?

Link to comment

Sanyo ima komplete u kojima uz Eneloop prodaje jako lose punjace. Ja sam jednom kupio takav komplet. Punjac nisam ni probao. Apsolutno mi nije ulivao poverenje. U upustvu je pisalo, ako se dobro secam, da baterije treba puniti kad se isprazne i da ih na punjacu treba drzati 10-12 sati. Moguce je da su ti baterije stradale zbog loseg punjaca. Imam desetak Eneloop baterija, koje su koriscene i sa velikim strujama praznjenja, i nisam imao problem ni sa jednom.

Link to comment

Grozni su im punjači, stvarno treba da prođe 10-15 sati dok se ne ugasi ona lampica... :isuse:Koje koristiš umesto njihovih? Imam osam komada tih baterija i samo jedan grozni punjač, pa da se prešaltam ako pomaže.... okej, sad sam video link na prethodnoj strani ^_^, ali ako imaš još neki predlog, slobodno postuj.

Edited by Oxymoron
Link to comment

Imas sasvim solidne brze Sanyo punjace. Nema ih bas u svakoj radnji, ali mogu da se nadju. Ja koristim praistorijski NC-MQR02 i zadovoljan sam, mada bih rado uzeo neki koji kontrolise svaku bateriju posebno, ovaj radi po dve u paru, tako da bi trebalo voditi racuna da se baterije iz uredjaja koji ih koriste po dve, ne mesaju.Inace ovaj koji sam kupio uz baterije nema nikakvo kontrolnu lampicu. Stavis ispraznjene baterije i izvadis ih posle 12 sati. Jeste da je razlika u ceni kompleta baterija sa i bez njega bila par stotina dinara, ali ipak mislim da je sramota za Sanyo sto ga isporucuje uz Eneloop.

Edited by Aion
Link to comment

Jos 2005 kupio ovaj . Tada je Axel foto bio na Banovom brdu. Kupio digitalni od njega i pitao za punjac i baterije. Preporucio mi je ovaj punjac. I dan danas radi. Baterije su bile isto Ansmann 2400 mAh, i danas rade. Naravno, ne kao pre 7 godina, ali jos ne razmisljam da ih menjam.Lik koji stoji iza Axel foto ti moze biti od velike pomoci ako mu objasnis detaljnije za sta ti konkretno trebaju baterije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...