Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ha, pa neće da može.. Nije valjda DB tol'ko siroma'.
Šta znaju deca šta je download. Puste, pa dok ne padne server :lolol: Danas je sve moguce. Vidi kako ovaj popu gasi wireless pre ulaska u kola. Verovatno unutra ima hot spot.qsnvpy.gif Edited by wayfaring stranger
Link to comment

koja je to fora sa yahoo-om? roditeljka mi se strasno potresla sta se desava jer ne moze da salje mailove vec par dana, a sa kompa ne moze ni da se uloguje vec samo sa moba??sad su joj trazili br moba da joj posalju code, koji kad je ukucala kazu da je pogresan??sta da radi i otkud sve to? neko se malo igrao pa pokusavao da ukucava pogresne passove? help please

Link to comment

To se meni jednom desilo. Logovao sam se sa kompa, ali preko mobile verzije. m.yahoo.com i onda moze da se klikne na mail. Ne secam se kako sam sredio, mislim da sam promenio password.

Link to comment

Pa u svakoj bolje snabdevenoj prodavnici tehnicke opreme (racunari, fotoaparati i sl) imas NiMH AA baterije. Preporucujem Sanyo Eneloop, mada ce ti raditi posao i neke jeftinije.

Link to comment

hm, fantomski fajl.danas sam ga ostavio lepo na desktopu, kad sam se vratio kuci, nema ga pa nema. win pretraga nije davala rezultate, onda sam instalirao recover data for win, skenirao, i fajl je nadjen.fajl postoji, vidim ga iz recover date, mogu i da ga otvorim u gom plejeru recimo, ali frka je sto ne pokazuje gde se fajl nalazi, znaci tamo gde stoji path do fajla, sve je prazno.na koji vic?

Link to comment

ma trazicu da mi opet sibnu, nije strasno, nego me nervira sto se to desava.da, jutros mi se prvi put u zivotu dogodilo da pri paljenju kompa dobijam obavjest da se win eksplorer nije mogao vozdici pa da moram da ga restartujem.evo vidje, no path

lajba.jpg

Link to comment

Hm... To (Win explorer) mozda ima veze tj ukazuje da imas ozbiljniji problem od jednog nestalog fajla.Jedan chkdsk za pocetak... Fajlovi "nestaju" ili zbog virusa ili zbog sjebanog ntfsa... Mislim...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...