Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Nemoj da koristiš stare atribute, a stvari uvek centriraj ovako nekako: style="display:block; margin-left:auto; margin-right:auto" ... i opušteno.

Link to comment

imam neki stari xp i admin nalog od kog nemam sifru. ne mogu nista da instaliram na tom kompu jer je admin zabranio. kako da najlakse zaobidjem ovo?

Link to comment
Ja podelio neke sinhronizovane crtaće sa kumom, cca 12 giga.. Kačio 2x2, on brisao iz foldera kad završi DL. Prošlo bez problema.
Sto nisi javio i nama ostalima sa sitnom decom da skidamo? Sad, sto nismo kumovi ...
Link to comment

Na poslu imam 3 monitora. Bio nam tip koji nam radi IT, nešto sredjivao, i sada imam sledeću situaciju :centralni monitor je ok.na desnom monitoru "fali" oko 3cm uz desnu ivicu, tj. slika ne ide to ivice od monitora nego do 3cm od ivice.na levom monitoru slika "prelazi" preko monitora udesno jedno pola cm, ali ne prelazi u centralni monitor. Kada maximiziram nešto, vidim "x" u gornjem desnom ćošku samo do polovine.Juče gledao setingse, sve deluje ok namešteno. Proverio pozadi, dobro su prikačeni na komp. Šta bi moglo da bude u pitanju ?

Link to comment

ma na monitorima treba da ima dugme auto, to možda reši problem, a ako je ATI, i stavljeni su novi drajveri možda je u pitanju neki overdrive ili under drive za određene monitore.

Link to comment

settings u OSu sam cackao (Win 7), mogao bi monitore malo da procackam. U pitanju su Viewsonic VA2231.Sve masine imaju iste monitore i iste OSove i kartice, i samo na jednom se pojavljuje to.

Link to comment
Sto nisi javio i nama ostalima sa sitnom decom da skidamo? Sad, sto nismo kumovi ...
Jedino da najavim kad budem pravio sledeći share ;) Što možda i ne bi bilo loše :huh:
Link to comment
Jedino da najavim kad budem pravio sledeći share ;) Što možda i ne bi bilo loše :huh:
Ne znam koliko nas je sa sitnom decom, da ti ne padne server ;)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...