Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Da li neko zna šta je iLivid? Naletela sam na taj program dok sam tražila neki drugi i slučajno sam to instalirala. Kako da ga uklonim? Tražila sam u control panelu opciju za uklanjanje programa ali nisam uspela da nađem.
Download manager pun adware đubreta. Evo kako da ga potpuno ukloniš, isprati uputstvo od reči do reči:http://www.ilivid.co...q.htm#uninstall
za ovo izgleda nema leka. citao po adobe forumima. bug je do windowsa i prava je glavobolja za dizajnere.
Možda uz pomoć ovog programa? Preporučuju ga. Doduše, nisam ga koristio tako da ne garantujem...
Link to comment

ok, glupander tvrdi da mi je poslao na gmejl sa sendspejsa link za neke slike.ja to svakako nisam dobio, ni u spamu.glupander tvrdi da je dobio potvrdu da sam primio mejl.da li je uopste moguce da on dobije bilo kakvu potvrdu sa gmejla, a da ja to ne znam?

Link to comment

ne, potvrde ne funkcionišu tako, on je možda dobio od mejl servera poruku da poruke nisu prošle a to protumačio kao poruku da su stigle?kada ti neko šalje mejl sa povratnicom tebe, obično, pita da li da pošalje povratnicu ili ne.... upravo probao sa službenog na gmail sa povratnicom i gmail me ništa nije pitao, pročitao sam poruku a službeni nije dobio potvrdu... pih

Link to comment

Sorry nisam skontao...Mailovi ne bi trebali da "nestaju".Ili nije poslao ili tvoj server nije hteo da primi.Email prepoznat kao spam, virus, veliki attachment.No, to bi sve trebalo da se vrati senderu.

Link to comment

Ili to ili je dobio poruku od tvog servera da nije proslo a on je pogresno protumacio...Desava se to... No uvek mozes da zatrazis da ti forwaduje taj email s "potvrdom".

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...