Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Jos jedno glupo kako da stavim da mi se strane vide one margine? znas ono da mogu da povucem gore i dole do kraja strane ako mi treba da mi neki tekststane.

Link to comment

Kako da otkljucam nokia X3-02 da mogu i ne-telenor kartice u njega?Koji kod ili koji program? Hocu sam da uradim a ne da nosim u servis. Jel zna neko. Moze PM?Hvala!

Link to comment
Kako da otkljucam nokia X3-02 da mogu i ne-telenor kartice u njega?Koji kod ili koji program? Hocu sam da uradim a ne da nosim u servis. Jel zna neko. Moze PM?Hvala!
u kucnoj radinosti nikako.
Link to comment
Jos jedno glupo kako da stavim da mi se strane vide one margine? znas ono da mogu da povucem gore i dole do kraja strane ako mi treba da mi neki tekststane.
Oprosti, ja već uveliko spavam u 10, penzioner, odeš na tab view i uključiš ruler
Link to comment

Ne mogu da odem ni na jedan sajt sa free antivirus programima (ni za nod, ni aviru, ni avg). Imao sam AdAware Lavasoft i neko automatsko sranje za browsing protection (valjda slucajno cekirao i tu opciju) pa mi izbacuje tu stranicu umesto Page not found ili slicno. Uninstalirao sam i AdAware i to sranje (taj dodatak) ali i dalje mi ne da da odem na gore pomenute sajtove.

Link to comment

ujok, imaš više opcija, prvo...ako koristiš firefox klikneš firefox znak pa add-ons, možda imaš nešto u samom browseru što se treba uklonitidrugoda li si probao sa softpedie da skineš neki?http://www.softpedia.com/get/Antivirus/treće...hm, nema treće, probaj prvo ova dva, a ako neće probaj sistem restore na stanje pre tog problema ili eventualno da probaš da skeniraš sa nekim alatom, mada ne verujem da je virus nego vrlo uporan i nametljiv antivirus :)aj javi što si učinio

Link to comment
Meni je onomad virus pravio bas takav problem. Nisam mogao da odem na AV sajtove.Po Vapadovom savetu, skinuo bootabilnu Aviru, skenirao i ocistio
Nekako mi se čini da nije virus...naravno, uvek može da se proba i tako :D Edited by Vapad
Link to comment

Virus sigurno. :)Malopre sam sredjivao jedan takav.Uspeo sa AVG Rescue boot diskom.Edit: Mudar neki virus cim odes na av sajtove glatko ih zatvori.Ne prolazi ni instalacija av-a ako je recimo na disku.

Edited by wall
Link to comment

Mož' i ovde, a mož' i tamo, na ADSL temu: moram da bidnem doma neka dva, tri meseca. Nemam net, nemam kablovske. Briga me za kablovsku, no, hoću internet. Ima li ko da nudi da mu plaćam mesec za mesec (bez sklapanja ugovora), a da ne moram da platim instalaciju/opremu? U kući sam, inače, a brzina mi i nije nešto bitna, al' ne bi bilo zgoreg da fercera na više od 1 Mbps...

Link to comment

Mislim da u startu imaš problem na temu kablovskog interneta. Daleko jednostavnije i brže bi išlo da već imaš kablovsku tv u kući, internet je onda samo pitanje spremnosti tehničara da ti donesu modem.Možda je lakša varijanta da probaš da skeniraš okolinu na neki wireless pa da se obratiš tom provajderu.

Link to comment

Zavisi u kom si hoodu i da li već ima neka instalacija u stanu. Generalno, za net ti odgovaraju wireless i manji lokalni provajderi (u smislu bilo ko ko radi ugradnju za džaba i de facto ne traži ugovornu obavezu), a za TV možeš da napišeš mail kompaniji čije kablove eventualno imaš razvučene u stanu (npr. čak i direktno menadžmentu), objasniš situaciju, pa zamoliš da ti puste bez da platiš naknadu za priključenje... Ako nemaš razvučenu instalaciju (nisi stari isključeni korisnik), ne verujem da bi hteli da se cimaju da ti izlaze u susret za tako nešto, ali u suprotnom što da ne.

Link to comment
Mož' i ovde, a mož' i tamo, na ADSL temu: moram da bidnem doma neka dva, tri meseca. Nemam net, nemam kablovske. Briga me za kablovsku, no, hoću internet. Ima li ko da nudi da mu plaćam mesec za mesec (bez sklapanja ugovora), a da ne moram da platim instalaciju/opremu? U kući sam, inače, a brzina mi i nije nešto bitna, al' ne bi bilo zgoreg da fercera na više od 1 Mbps...
Pa ako imaš fiksni telefon, uzmi ADSL. Od svih provajdera, sigurno ima bar neki kod koga može mesec za mesec, ako ne i svi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...