Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Za te pare trebao bi. :DSalim se, no to je pristojan novac za wireless router.Asus kao proizvodjac mrezne opreme mi je totalno nepoznat.Od pristupacnih, tp-link, od ovih skupljih linksys.Ja bih svakako pogledao sta i oni nude...

Link to comment

i ja nisam asus povezivao sa routerom, nego procitah gomilu pozitivnih komentara korisnika o ovom modelu. zbog toga sam i pitao na ovom svetom mestu jer oni koji su na testovima kao najbolji, procitam traljave komentare korisnika i obrnuto, ovaj asus je u obe kategorije dobar pa...verujem ovdasnjim strucnjacima pa rekoh mozda neko ima licno iskustvo sa nekim modelom.

Link to comment

Ali vecina ovdasnjih strucnjaka jeste. :lol:Pusti Indya sto kudi majcicu Srbiju i kreativne ljude u njoj.Elem, mislio sam da taj router nije zastupljen u SRB pa ce ti biti tesko dobiti komentar od jednog (valjda veceg) broja ljudi.

Link to comment

Da, ali uzimati G router u ovo doba mi je malo...Ima mu sigurno 4-5 godina i jeste se pokazao odicno ali verujem da se za spomenute novce moze naci dobar N router sa usb-om...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...