Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

nije se komp gasio, jednostavno je zablokirao. sve je ostlo na ekranu samo sto nije reagovao na komande, potpuno blokirao. to se desilo 3 puta, morao sam da ga gasim na dugme, a onda nije hteo da podigne windows. odradio je onaj start up recovery i ponovo podigao windows, ali je ponovo zablokirao. :(Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
Tipuem na to da ti je RAM kihno.
Link to comment

sad sam uradio reinstal i vratio na fabricka podesavanja. opet mi je zakovao. sad sam ga upalio i iskljucio wireless, i radi normalno vec 30 minuta. :huh:

Link to comment

evo, jos uvek radi sa iskljucenim netom.btw, upravo mi novi monitor na desktop racunaru baguje. dva puta je slika bila skroz crna, kao da se ugasio. pa se odmah vratila. jbt, sta je ovo?

Link to comment

you have entered the twilight zonepogledaj da li postoje novi drajveri za tu wi-fi karticumonitor?zar nije neko nedavno nešto o monitoru govorio, baš slični simptomi...Ali najbitnije da pogledaš da li su kablovi svi ubodeni skroz do kraja.

Link to comment

Ja sam imao problema sa kablom koji spaja komp i monitor.Poremecaj boje najpre, pa potpuni gubitak slike. Morao sam da cimam kabl levo-desno, dok se kontakt ne normalizuje. :ph34r:

Link to comment

ovaj kod mene sto prekida ima uboden dvi-vga kom prstima ne moze da se pristupi od monitora. sutra cu probati tankim klestima da dotegnem.mada me ne bi cudilo da je u pitanju struja, odnosno da prekida kad je pokrenuto vise programa odjednom. ne znam, inace je taj komp potpuno ludilo. ima jebeni i7 a ostatak kompa vredi koliko i taj proc. plus je instaliran win7 ultimate.

Edited by exTRaGluv
Link to comment
evo, jos uvek radi sa iskljucenim netom.btw, upravo mi novi monitor na desktop racunaru baguje. dva puta je slika bila skroz crna, kao da se ugasio. pa se odmah vratila. jbt, sta je ovo?
Tebra, zovi ti exorcista...
Link to comment
Tebra, zovi ti exorcista...
sad mi ne radi net :isuse:provajder mi je radijus vektor, dakle kablovski internet. imam obican ruter, a na njega sam vezao tp-link wireless ruter. desava se da zabaguje. vidim ga i konektujem se ali iznad pise no internet acess. ne znam sta bi to moglo da bude?! nece cak ni kada ruter direktno povezem eternet kablom.
Link to comment

Ima li neko dobro iskustvo sa [online] calendar & contacts programima.Treba nam nesto cemu moze da se pristupi i sa meka i PC-jeva [iPhone i blackberry ne mora, ali bi bili bonus].do 12-15 korisnika i da ne bude previse skupo.Ne trazim mnogo :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...