Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

mis se stalno konektuje i diskonektuje, kratko, na sekundu, dovoljno da nervira i da ne mogu da se igraju igre (cuje se onaj zvuk kada se stavi ili izvuce usb). cenim da ste svi imali taj problem. jel to moze da se resi ili treba da se uzme drugi mis?

Link to comment

Nisi nam rek'o da li ti je bezicni ili zicani mis. Ako je ovo drugo, i ako samo mis pravi te probleme (a ne druge USB stvarcice), onda menjaj misa. To ionako kosta 2 pare. (Los mu je USB kabl/utikac).

Link to comment

Kao sto Indi kaze, kabl verovatno. Obicno nastrada kod samog ulaza u mis.Meni je ladno poceo da se pusi pod rukom, na stolu, zato sto nisam primetio da je guma na kablu otisla :D

Link to comment
Meni je ladno poceo da se pusi pod rukom zato sto nisam primetio da je gumica otisla :naughty:
Hej momak, haj da ne pričamo takve stvari ovde...misim stvarno..... -_-
Link to comment

prikacio sam tastaturu na laptop i sada radi normalno. desktop mi je nov, jel moguce da je problem da kompjutera? i mis i tastatura prave problem. sta bi to moglo da bude sa kompjuterom?sad sam prikacio bezicni mis i radi bez problema :huh:

Edited by kojot
Link to comment

Danas dodjem na posao i komp nece da se ukljuci, tj. ukljuci se ali svetli samo crvena lampica zuta ni da mrdne, lampica monitoru svetli kao da je komp ugasen. Takodje nije hto uopste da otvori dvd rom dok stari cd-rom kada ga povezem otvara. Ventilator na napajanju radi. Kada ukljucim komp i kuler na procesoru radi. Otvorio sam ga i povadio memorije da vidim dal ce da pisti kad ga ukljucim al ni da bekne. Mislim da je napajanje ili ploca jel ima neko drugacije misljenje? Sta jos da mu radim? Otici cu popodne do drugara da uzmem napajanje da ga povezem pa da vidim sta ce biti. ne verujem da je hard posto bi se onda komp ukljucio i pokazao da nema harddiska.(barem mi je tako pokazivao pre par godina kad mi je crkao na kucnoj masini)

Link to comment

je l' zna neko razlog povremenog flesovanja (na sekund se zacrni a onda se vrati u prethodno stanje) monitora???@mocaverovatno je napajanje, imao sam slican problem sa jednim kompom. probaj da iskljucis/ukljucis napajanje na prekidac ako ga ima

Edited by exTRaGluv
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...