Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

hmh, evo opet ja...instalirao sam office 2003, ali problem sa wordom se nastavio!? naime, sacuvam .doc, nakacim kao attachment, posaljem, a tamo ne mogu da ga prime kako treba... stavise, uopste ljudima ne prikazuje kao okacen fajl, ne vidi se sta je dok se ne downloaduje, a kada se otvori - prikazuje milion kockica i cuda...malopre mi je kolega vratio isti dokument i isto se i meni desilo kada sam ga otvorio - kockice i hijeroglifi... koji mu je matrak???
šta koristiš za slanje ? Možda je uključena neka enkripcija ?
Link to comment
hmh, evo opet ja...instalirao sam office 2003, ali problem sa wordom se nastavio!? naime, sacuvam .doc, nakacim kao attachment, posaljem, a tamo ne mogu da ga prime kako treba... stavise, uopste ljudima ne prikazuje kao okacen fajl, ne vidi se sta je dok se ne downloaduje, a kada se otvori - prikazuje milion kockica i cuda...malopre mi je kolega vratio isti dokument i isto se i meni desilo kada sam ga otvorio - kockice i hijeroglifi... koji mu je matrak???
Probaj da zipuješ dokument pre slanja.
Link to comment

kojim god mailom da saljem, isto je... virus nije...aj probacu sa zipovanjem, ali ako je to jedino resenje - jebes ga...jos dva detalja: cak ni kada text posaljem samom sebi ne mogu da ga otvorim!- kada ga sacuvam kao attach, pokazujem da je (text/richtext), sto do sada nisam video ... ili mozda samo nisam obracao paznju...

Edited by Leonidas
Link to comment
kojim god mailom da saljem, isto je... virus nije...aj probacu sa zipovanjem, ali ako je to jedino resenje - jebes ga...
To nije jedino rešenje, ali je preporučeno rešenje za sve atačmente. Em im smanjuje dimenzije, em obezbeđuje integritet podataka.Imaš i drugo rešenje - sreži na CD pa šalji poštom. :P
Link to comment

Opet ja sa OpenOffice.Org Writerom <_< Tako ja kucam, i odjednom mi se pojave oni lektorski znaci (one kuke i motike na kraju pasusa i one tackice za prebrojavanje karaktera)Sta da ucinim na ovo nestane?mrzim OpenOffice.Org mrzim OpenOffice.Org mrzim OpenOffice.Org mrzim OpenOffice.Org mrzim OpenOffice.Org mrzim OpenOffice.Org mrzim OpenOffice.Org mrzim OpenOffice.Org mrzim OpenOffice.Org mrzim OpenOffice.Org mrzim OpenOffice.Org mrzim OpenOffice.Org

Link to comment
Opet ja sa OpenOffice.Org Writerom <_< Tako ja kucam, i odjednom mi se pojave oni lektorski znaci (one kuke i motike na kraju pasusa i one tackice za prebrojavanje karaktera)Sta da ucinim na ovo nestane?
Instaliraj Word. :P Tools -> Options -> OpenOffice.org Writer -> Formatting Aids, pa tu uključi/isključi šta ti treba, ako sam dobro razumeo kuke i motike.A imaš i gore u nekom toolbaru dugme sa znakom "?", klikni na njega da ga isključiš/uključiš. Edited by gotivac
Link to comment
Instaliraj Word. :P Tools -> Options -> OpenOffice.org Writer -> Formatting Aids, pa tu uključi/isključi šta ti treba, ako sam dobro razumeo kuke i motike.A imaš i gore u nekom toolbaru dugme sa znakom "?", klikni na njega da ga isključiš/uključiš.
fala, sljaka :)josh jedno pitanje - kako da prebrojim karaktere u Writeru?
Link to comment
Zdravo zivo,Deinstalirala neki Norton 2005 i instalirala AVG Anti-Virus Free Edition 7.5 as recommended ovde.Sad se pitam da li da roknem i ova dva ili nema potrebe:AVG Anti-Rootkit FreeAVG Anti-Spyware Free Edition 7.5Inace, racunar kucni.Fala.
ja samo da ponovim.
Link to comment
ja samo da ponovim.
Izgleda da slabo ko koristi taj AVG ovde. A ja ne bih da pričam napamet. :mellow: Sad, po nazivu bih rekao da se ovi proizvodi medjusobno "nadopunjuju", a opasnost sa interneta preti i od strane virusa i trojanaca, i crva i spywarea i rootkitova, pa prema tome... Edited by gotivac
Link to comment

Koristim ja. Antivirus je dobar i besplatan. Koliko vidim stalno se unapređuje i proširuje mu se baza tako da je za svaku preporuku.Antispyware u besplatnoj varijanti nema real-time zaštitu nego može da se koristi samo za skeniranje. Umesto njega kod mene je instaliran Spyware TerminatorAnti-Rootkit slobodno skini. Njega ne instaliraš nego samo pokrećeš i pustiš da skenira. Inače služi za otkrivanje skrivenih procesa koje antivirus ne može da detektuje.

Link to comment

Jel' imao neko ovakav problem:Windows XP je odjednom prestao da vidi optiku u računaru - Pioneer-ov DVD RW i LG-jev combo. Uređaji se lepo vide u BIOS-u, ali u Windows-u jok. Probao sam sa promenom kablova, promenom pozicija na primary i slave grani, sve uredno džamperisano shodno određenoj kombinaciji, i ništa, Windows slep i dalje, iako BIOS svaku kombinaciju uredno registruje. Da li je toliko puk'o windows, ili je neki hardverski problem. Mrzelo me da probam da li radi boot sa ovih "nepostojećih" drajvova. Ploča je MSI đubre - sa VIA KT 400 čipsetom. Može li biti problema sa hardverom, tj sa pločom, kontrolerima, ... pošto BIOS vidi ove duhove?

Link to comment
Jel' imao neko ovakav problem:Windows XP je odjednom prestao da vidi optiku u računaru - Pioneer-ov DVD RW i LG-jev combo. Uređaji se lepo vide u BIOS-u, ali u Windows-u jok. Probao sam sa promenom kablova, promenom pozicija na primary i slave grani, sve uredno džamperisano shodno određenoj kombinaciji, i ništa, Windows slep i dalje, iako BIOS svaku kombinaciju uredno registruje. Da li je toliko puk'o windows, ili je neki hardverski problem. Mrzelo me da probam da li radi boot sa ovih "nepostojećih" drajvova. Ploča je MSI đubre - sa VIA KT 400 čipsetom. Može li biti problema sa hardverom, tj sa pločom, kontrolerima, ... pošto BIOS vidi ove duhove?
Da te nije mrzelo, imao bi odgovor za par sekundi, bez cackanja kablova, dzampera i statijaznam... Od toga je trebalo da pocnes.
Link to comment

Prso mi vindouz posle jednog bezazlenog restarta, onako 'ladno americki. Znaci, normalno dodje do onog crnog ekrana gde se vidi XP logo, tu zakuca jedno minut i onda se sam restartuje... i tako stalno. Sad sam instalirao novi sistem na drugi hard ali nije to to, tamo sam imao 3 miliona programa i raznih zajebancija, i svi su bili apdejtovani :( Jel ima teoretske sanse da uspe onaj Repair ili nesto slicno? Prikljucio sam taj hard kao slejv, mislim da na toj vindouz particiji nista nije obrisano, ne znam zasto je puk'o...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...