Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

sa desne ima more opciju, report spam bi trebalo da odradi posao
mislim da nekad to uradim kaze:The conversation has been marked as spamnisam 100% sigurna al mislim da ne blokira dalje mailove od tog korisnika@radisathnx, nasla, odabrala''Do this: Skip Inbox, Delete it'' :thumbsup:
Link to comment

jel moze neko da mi kaze kako da butujem sa cd-a ako ispise da nije nasao cd pomocu kojeg bi butovao...ne znam sta da radim sad. jel to do cd-a ili do komp-a?

Link to comment
Pa cek, jel ti to boot CD?Drugi pc se boot-uje sa njega?
pa to jos nisam probao...ali cd je ispravan
189-, pogledaj šta ti piše u BIOS-u, koji je Boot Order. Stavi CD pre HDD.
stavio sam cd pre hdd-a i onda se restartuje, i onda ispise nesto waiting to boot from cd... ili tako nesto i onda na kraju ispise not found... Edited by 189-
Link to comment

pitanje iz najdebilnijeg odeljka: dobio sam da popunim neki pdf formular. kako se to pretvara u format koji nije read only, tj kako se to popunjava (kada sada mogu samo da citam). da li mi za to treba nesto drugo sem acrobat readera? radim na macu. hvala.

Link to comment

dok se ne pojave strucnjaci, posto ponekad imam isti problem sa moronima koji mi salju fajlove u protected modu...reader je naravno samo reader i ne moze da sluzi za editing. trebalo bi da vec imas Snow Leopard instaliran, on obicno ide u svaki Mac.ako ne skini ovaj

Edited by aram
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...