Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

hahha evo radi kad mu das dva usb-a, a ne jedan ko na startu. manjak struje sta li je.... hvala!!edit: ali checkdisk je takodje pravio problem ?! stao na 11% i onda deljao pola sata fajl po fajl sa naznakom da je "nedovoljno mesta na disku za ostecenje klastere" ako sam dobro prevela sa francuskog <_<
Da usb nema dovoljno powera.Sad za checkdisk, napravi mesta pa pusti do kraja.
Link to comment

kapiram da je uzasno glupo - ali gde to treba da oslobodim mesto? na mom kompu?malopre sam chekirala disk na drugom kompu , sad sam uzela na mom uzaslo je sporo. smorila sam se mislim da cu uskoro kucipa onda jovo nanovo <_<

Link to comment
kapiram da je uzasno glupo - ali gde to treba da oslobodim mesto? na mom kompu?malopre sam chekirala disk na drugom kompu , sad sam uzela na mom uzaslo je sporo. smorila sam se mislim da cu uskoro kucipa onda jovo nanovo <_<
Nista nije glupo.Oslobodis mesto na tom disku koji cekiras.Edit:Sto se tice brzine, imas usb 3.0 na svom pc-u? Edited by wall
Link to comment

Ne moras sve...Skloni jedno 300 GB pa probaj.I da, nemoj da pretrpljeni strah i uzas bude uzaludan. :D Vazne stvari cuvaj na dva mesta tj diska.

Link to comment

1 pitanje...treba da unesem 900 imena u excell, u 30 sheetsa..po 30 imena..kako da podesim da ako se 256 i 12 ime poklapaju dobijem nekakav signal, boldovanje..upozorenje da mi se imena poklapaju..

Link to comment
1 pitanje...treba da unesem 900 imena u excell, u 30 sheetsa..po 30 imena..kako da podesim da ako se 256 i 12 ime poklapaju dobijem nekakav signal, boldovanje..upozorenje da mi se imena poklapaju..
Conditional filtering - proceprkaj po opcijama kod filtera ima vec predefinisn filter za duplikate
Link to comment

Dajte neku preporuku za sitan hosting u Srbiji. Može i link ka nekom drugom mestu gde se priča o tome, ako znate da je relevantna rasprava.Treba drugaru za firmin i lični sajt i pita me gde da uzme, a ja sam do sada imao iskustva samo sa hostinzima koje sam dobijao džaba kao sponzorstvo i gotovo svaki je bio omanji horror, pa nemam pojma šta da mu kažem.

Link to comment
Dajte neku preporuku za sitan hosting u Srbiji. Može i link ka nekom drugom mestu gde se priča o tome, ako znate da je relevantna rasprava.Treba drugaru za firmin i lični sajt i pita me gde da uzme, a ja sam do sada imao iskustva samo sa hostinzima koje sam dobijao džaba kao sponzorstvo i gotovo svaki je bio omanji horror, pa nemam pojma šta da mu kažem.
Netpro je jeftin.
Link to comment

Ma, digao ruke i rešio u toku dana, sredio sam mu malo mesta kod drugara na nazovimotounlimited bluehost nalogu... Bezveze je što živimo u kloaki.

Link to comment

hocu da update-ujem program i nasla sam patch koji mi treba ali ga "nema na datoj adresi??" :unsure: da nije mozda do mog adblocka ili mi mreza na kojoj sam (u biblioteci) to ne dozvoljava?? ili nesto trece?

Link to comment

a gde ja onda da nadjem patch koji mi treba da bi mi endnote X2 radio kako valja, sem na njihovom sajtu?mora da mi ubacuje reference i posle 2009, posto ocigledno ima problem cim godina predje 2008 --> 2009, 10, 11, 12 <_< ili da skinem sad trial x6 koji nude, da se ratosiljam bede... jesu li kompatibilni?? nece mi se uzjebati sve ovo radjeno sa dvojkom? :unsure: paranoisem, znam... takav mi poso!!

Link to comment

A jesi li probala preporučeno help->EndNote Program Updates ?Našao sam ovde ENTX2.rar, to je navnodno endnote x2.0.2 build 3514, ali jako sporo skida, 10kb/s a i ne bih umeo da proverim. Probaj ako ništa drugo ne upali.

Link to comment

GMAILjel ima opciju da mejlove od neke osobe automatski baca u spam il trash, kakogodima da se odredjeni mail oznaci kao spam ali to vazi samo za taj mail ne i za posiljaoca

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...