Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ili je osveženje pogrešno, ili je rezolucija pogrešna, ili je priključen tv pa on diže tamo a ne na monitoru...Prilikom dizanja sistema pritiskaš F8 i izabereš safe mode ili onaj VGA(ako ima), pa promeniš podešavanja za rezoluciju, smanjiš, pa pokušaš.Ili uključi TV ako je zakačen pa vrati sliku...

Link to comment

Hvala na savetima, izgleda da su bili zaprljani kontakti.(mada me čudi, ostatak kućišta nije bio prašnjav kao neka ranije što sam imao).Povadio memoriju i grafičku, usisao, i zasad radi normalno...

Link to comment

ovaaaaaj externi hard nece da se otvori :isuse: ubicu se! 1 teraB koji mi trebajuuuuu, kad ga ubacim u USB krene on onako da se zagreva i kao da ce sad da se otvori, i onda posle pola min samo prestane kao da nije uspeo :o lampica svetli, probala nekoliko usb portova na istom kompu!! lacie-minimus-1tb-external-hard-drive.jpgubicu se!

Link to comment

ima samo 1 USB kabl update - uspela da otvorim, ubrzo mi se zatvorio prozor i kaze mi da moram da ga formatiram da bih ga koristila da li hocu da ga formatiram? :unsure:ima jos 300 gb slobodno ako je do popunjenosti...

Edited by lostfanforever
Link to comment

An error was detected on device \Device\Harddisk1\DR5 during a paging operation.wtf? za nas priglupe sta to znaci? greska je do kompa ili hd-a? :mellow:

Link to comment

Hm... Imas neki software proizvodjaca hdd-a? Ono za dijagnostiku i sl.Vidi na njihovom sajtu.A mozda za pocetak probati sa drugim usb kablom :isuse:

Edited by wall
Link to comment

hahha evo radi kad mu das dva usb-a, a ne jedan ko na startu. manjak struje sta li je.... hvala!!edit: ali checkdisk je takodje pravio problem ?! stao na 11% i onda deljao pola sata fajl po fajl sa naznakom da je "nedovoljno mesta na disku za ostecenje klastere" ako sam dobro prevela sa francuskog <_<

Edited by lostfanforever
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...