Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Fala na odgovorima.I ja pretpostavio da su ili napajanje ili graficka. Cistio ga - ako mislimo na mehanicko ciscenje od prasine? - relativno redovno, graficka mi je jednom otisla bas zbog toga, od tad dzentli ceprkam po kuleru makazicama za nokte. Mada nema uopste mnogo prasine, ne verujem da je zbog toga, a graficku i ram memoriju sam vec vadio iz slotova i duvao u njih, bezuspesno.Valjda je napajanje, ebo ga patak.

Link to comment

Premda to može da nema veze sa Evropejcevim problemom - samo kao napomena: nije za preporuku nikakvim predmetima (ni prstima) ulaziti u ventilatore u kompjuteru. Plastična krilca koja čine elisu su izuzetno osetljiva, što rekao jedan moj kolega, trokiraju ako se prdne u njihovoj blizini.

Link to comment
Premda to može da nema veze sa Evropejcevim problemom - samo kao napomena: nije za preporuku nikakvim predmetima (ni prstima) ulaziti u ventilatore u kompjuteru. Plastična krilca koja čine elisu su izuzetno osetljiva, što rekao jedan moj kolega, trokiraju ako se prdne u njihovoj blizini.
Ja bi se na tvom mestu klonio tog kolege.
Link to comment

@eu - Probaj da ga isključiš iz struje, sačekaš i uključiš ponovo, ili isto to ali ipronađeš bateriju na ploči, izvadiš je, vratiš je 10s kasnije, vratiš kabal u napajanje i probaš. If not, izvadi svu memoriju i probaj, pa ako neće izvadi grafiku i probaj.....isključi hdd, fdd, dvd... ostavi samo ploču i proc, i ako neće onda je ploča ili proc...@indi: teško se to polomi, čak i šrafciger u okrećući kuler neće baš uvek da polomi krilca...i ja bi ga se klonio :D

Link to comment

Moj šurak svoj komp nosi redovno u stolarsku radionicu gde radi, i torturiše ga kopresorom.Vrati ga čistog ko iz fabrike.Meni to previše agresivno.

Link to comment

To je već ekstremno, skoro kao prdež :lol: Ma ne, ovaj kompresovani vazduh u "spreju" je baš perfektan za izduvavanje prašine, mačijih dlaka, mišjeg izmeta i ostalog što ima po kompovima (podsetih sebe da treba da ga kupim).

Link to comment

1. Treba mi za matorce neki wireless PCI adapter, da ne bih razvlacio kablove po stanu, ovo mi je jednostavnije. Da li wireless USB adapter moze da odradi posao?2. Treba mi za njih i neka dobra pouzdana web kameraDa li imate neku preporuku?

Edited by Milosh76
Link to comment
1. Treba mi za matorce neki wireless PCI adapter, da ne bih razvlacio kablove po stanu, ovo mi je jednostavnije. Da li wireless USB adapter moze da odradi posao?
Može, ako je signal dovoljno jak, što ne bi trebalo da bude problem ako je ruter relativno blizu (u istom stanu). Ja već godinu dana koristim Air Live WL-1600 USB, i za sada namam primedbi. Evo, imaš ovde i review: http://www.oceni.rs/kompjuteri-web-i-internet/racunarska-oprema/air-live-wl-1600-usb-wireless-adapter/ Mislim da je za prosečnog, nezahtevnog korisnika ovaj odnos cene/pouzdanosti sasvim ok.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...