Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Aj pomagajte imam dosadnog burazera instalirao Van Basco karaoke ali mikrofon mu ne prepoznaje tj ne cuje se uopste u programu. Ja proverio u podesavanjima i mikrofon radi ali u karaokama jok. kako da sredim?

Link to comment

treba mi neki program da rotiram video snimak. snimao sam neke klipove mobilnim ali sam kao najveci kreten snimao naopako. windows movie maker ne zavrsava posao.

Link to comment
je l' zna neko zasto u outlooku 2007 obrisane mailove iz inboxa ne smesta u deleted items?ipak nisam nasaonasao sam kako da ih obrise, ali mi treba da ih smesta u deleted itemsizgleda da ne moze da se namesti uopste posto je IMAP u pitanju ........
Koji je Outlook u pitanju? 2007 ili 2010?Jedina stvar u vezi IMAP-a je u tome što delete ne znači briši, nego "obeleži za brisanje", a tek purge briše mejlove obeležene za brisanje. 2007 i 2010 malo različito tretiraju tu logiku.25ioode.pngBTW, ako ti je toliko bitno da ti mejlovi nisu skroz obrisani, što umesto brisanja ne uradiš prosto move?Plus to, imaš mogućnost da definišeš QuickStep (desno dugme na mišu na nekom mejlu), tj. akciju kojom definišeš više operacija - na primer, proglasi mejl za pročitanim, prebaci ga u taj-i-taj folder i obeleži crvenom zastavicom.
treba mi neki program da rotiram video snimak. snimao sam neke klipove mobilnim ali sam kao najveci kreten snimao naopako. windows movie maker ne zavrsava posao.
Onaj besplatni FormatFactory program nudi (pored konverzije) i razne operacije sa videom, da ga zarotira, kropuje, promeni rezoluciju, izrenda titl direktno u klip itd.
Link to comment
treba mi neki program da rotiram video snimak. snimao sam neke klipove mobilnim ali sam kao najveci kreten snimao naopako. windows movie maker ne zavrsava posao.
:lol: Ako imaš Picasu, tamo može da se rotira video.
Link to comment

imam ebook u desetine offline html strana. postoji li mogucnost da ih prebacim u 1 pdf? ali da to ne bude da svaku pojedinacno prebacujem pa ih onda sve povezem.edit: reseno

Edited by pajapatak
Link to comment

Postoji li način da se Flash Player eliminiše sa kompjutera tako da mu se zatre svaki trag, te da se neki normalan program koristi za gledanje video sadržaja po sajtovima?Poludeh zbog govneta poslednjih mesec dana, od poslednjeg updatea krešuje sistem, baguje browser, secka klipove, zvuk mutira....

Link to comment

Predlažeš da kupim ili pitaš šta koristim? :D Ako je ovo drugo onda PC. Prvobitno sam problem rešio prelaskom sa Firefoxa na Crome, međutim sad me i u njemu zezaju klipovi. Jel moguće da je taj Flash skoro pa monopolista međ web plejerima? I šta sad, izbacili krdžav update i ceo svet gleda i češe se? Strašno!

Link to comment
Postoji li način da se Flash Player eliminiše sa kompjutera tako da mu se zatre svaki trag, te da se neki normalan program koristi za gledanje video sadržaja po sajtovima?Poludeh zbog govneta poslednjih mesec dana, od poslednjeg updatea krešuje sistem, baguje browser, secka klipove, zvuk mutira....
Nema potrebe za zatiranjem, samo deinstaliraj poslednju verziju i instaliraj prethodnu, ja tako rešio problem na tri kompa na kojima me je zajebavao zadnji update.
Link to comment

Izašla je nova verzija flash-a (11.3.300.262). Ona bi, navodno, trebala da reši probleme iz poslednjeg update-a...

http://get.adobe.com/flashplayer/

Link to comment

kucala sam neki dokument u word-u na latinici. medjutim, trebalo je na cirilici, a sad me naravno mrzi da sve iznova kucam. da li moze da se prebaci latinica u cirilicu i kako?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...