Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ne, aparat se predstavi, posebno sedmici, a sedmica ga odmah pozdravi i smesti u aparate, to meni radi sada sa nokiom, i iritira, a kada instaliraš softver on ima mali, aktivni, monitor od par stotina kilobajta koji tavori i čeka da se aparat predstavi i onda pokrene program. Stariji aparati, moj samsung, stari kenon, imali su opciju u podešavanjima, negde oko konektiviti ili tako nešto da se ponašaju kao mass storage a ne kao kamere i to je jedino rešavalo stvar. Mada opet, čitači kartica nisu toliko skupi a nisu ni baš toliko loše rešenje, ja sam stavio jedan na mesto za flopi i sve radi savršeno :D

Link to comment

Baš tako. Kada se bocne preko USB-a, otvara prozor i pita koji program da koristi.Kada se to disejbluje, ne dešava se ništa.Jasna mi je opcija za čitač kartica, ali je to samo dodatna komplikacija.Otvaraj aparat, vadi karticu, vraćaj karticu, itd...Neverovatna glupost.

Link to comment

sta je koji kurac fora sa ruterom ako se svako malo zakuca? jel da ga menjam? jos je pod garancijom, a vec sam 1 menjao.il je do napona mozda, kako su me ubedjivali?

Link to comment
sta je koji kurac fora sa ruterom ako se svako malo zakuca? jel da ga menjam? jos je pod garancijom, a vec sam 1 menjao.il je do napona mozda, kako su me ubedjivali?
Kako misliš zakuca?Ako prestane da radi net a on fercera probaj ono tičerovo da u podešavanjima sa ADSL2+ prebaciš na ADSL2 pa vidi šta se dešava, a ako capne, bukvalno, čuje se cap, pa ti restartuje to je do elektronike u njemu samom koja je, može bit al ne mora, crkla od loše struje, mada... to je teško, zato što ruter ima ispravljač koji to pegla, nije direktno na liniji.
Link to comment

Telekom? Restartuješ, restartuješ, pa onda tek krene net, mislim da je to sa tim adsl2+, potraži malo. Tu je valjda problem ako si na graničnoj daljini od centrale i ako su instalacije urađene loše pa ima mnogo gubitaka u signalu...

Link to comment

Nikon Coolpix 5200, tj SD kartica na koju smesta fotke. Izgleda da je pobrisano nesto sto nije trebalo sa kartice, posto se slike vide kad je kartica u aparatu, ali kad se aparat bocne preko usba, ili sama kartica metne u citac od laptopa, prijavljuje da je zauzeto 2/3 drajva, ali kad se isti otvori veli "This folder is empty" i nejma nista.Ima neko ideju sta da pokusam?

Link to comment

vapad, ma jok, vajrles. od antene do rutera dva metra kabela.MGE, probaj kontrol panel, folder opsns, pa odcekiraj hajd protektid o.s. fajls i cekiraj sou hiden folders, pa vidje vidjeli se.

Link to comment
ma treba da se restartuje, katkad par puta.bemliga, posle sam proradi.
meni isto ovako zakucavalo pa sam menjao za novi. samo sto je cesce zaebavalo nego sto je radilo.
Link to comment

a videcu, danas sljaka kul, dodje mu tako pa par dana u nedelji krene da se zakucava.i vec sam 1 zamenio takav.

Edited by ToniAdams
Link to comment

kod mene je bilo cesce, a reset sam morao nekoliko puta dok se ne zakaci na mrezu.novi radi ko sat

Edited by exTRaGluv
Link to comment

A zašto mi nemamo topik o PC softveru (kao što imamo o hardveru)?Preporuke za Smart Defrag (v2.4), piraterija mi nije strana, ali ovaj mali (i besplatni) mi više odgovara od onih komercijalnih, ne guši sistem i završava posao.

Edited by Anonymous
Link to comment

A diskkeeper? Instaliras i zaboravis :)Od besplatnih stvarcica ja bih preporucio ccleaner i glary utilities.

Edited by Shan Jan
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...