Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Da li postoji neki sajt iste namene kao http://keepvid.com/ ? Uspeo sam nesto da sjebem pa sada, posle "pejstovanja" linka i klika na download, umesto downloada krece ucitavanje i pustanje fajla :mellow: Imam neki widget (Video downloader 2.0) ali se i on uzjeb'o... Da, koristim Operu a ne Firefox <_<

Link to comment
Da li postoji neki sajt iste namene kao http://keepvid.com/ ? Uspeo sam nesto da sjebem pa sada, posle "pejstovanja" linka i klika na download, umesto downloada krece ucitavanje i pustanje fajla :mellow: Imam neki widget (Video downloader 2.0) ali se i on uzjeb'o... Da, koristim Operu a ne Firefox <_<
E, pa da koristiš FF, ovo bi ti rešilo sve probleme. -_-
Link to comment

e,stvarno...kćeri,sutra 10 god.kupujemo poklon,namera je mobilni/po njenoj želji/inače ona je jedna od few koji još nemaju to čudo tehnike <_< ,šta preporučujete ?

Link to comment

html fajlovi, tj. stranice koje skinem sa neta mi vec jedno vrijeme nemaju ikonicu (slicicu) firefoxa koji je default za otvaranje takvih fajlova. kako da to vratim?

Link to comment
e,stvarno...kćeri,sutra 10 god.kupujemo poklon,namera je mobilni/po njenoj želji/inače ona je jedna od few koji još nemaju to čudo tehnike <_< ,šta preporučujete ?
Eh sada, teško je reći baš koji model-proizvođač jer se kod klinaca presudan dizajn ali obavezno nešto što ima bluetooth, solidnu kameru i mesta da čuva raznu multimediju...U protivnom ćeš vrlo brzo biti u situaciji da taj "ne radi" dobro...
Link to comment
e,stvarno...kćeri,sutra 10 god.kupujemo poklon,namera je mobilni/po njenoj želji/inače ona je jedna od few koji još nemaju to čudo tehnike <_< ,šta preporučujete ?
Neki koji moze da sluzi i za slusanje muzike. Meni se licno svidjaju Sony Walkman (oznaka W pa neki broj), ali i drugi proizvodjaci imaju lepe modele.
Link to comment

Aj ovako... nedavno uzeo novi komp i instalirao, izmedju ostalog, Microsoft Office 2007... medjutim desava se nesto meni cudno, dokumenta u wordu koja saljem drugima (neki poslici) otvaraju nekakve hijeroglife (cenim da oni imaju neke starije verzije, ali svakako imamo iste fontove)... elem, da li to nesto nije podeseno kod mene u novom wordu kako treba ili sta li je vec?P.S. Nekoliko razlicitih ljudi primilo dokumenta i daje im isti problem, a ja probao i sa deinstalacijom i novom instalacijom sa tudjeg diska - opet isto... Teen-ordinacijo, pomagaj!

Link to comment
Aj ovako... nedavno uzeo novi komp i instalirao, izmedju ostalog, Microsoft Office 2007... medjutim desava se nesto meni cudno, dokumenta u wordu koja saljem drugima (neki poslici) otvaraju nekakve hijeroglife (cenim da oni imaju neke starije verzije, ali svakako imamo iste fontove)... elem, da li to nesto nije podeseno kod mene u novom wordu kako treba ili sta li je vec?P.S. Nekoliko razlicitih ljudi primilo dokumenta i daje im isti problem, a ja probao i sa deinstalacijom i novom instalacijom sa tudjeg diska - opet isto... Teen-ordinacijo, pomagaj!
Samo verzija.Probaj da snimis isto kao .doc fajl ali izaberi za neku stariju verziju sta znam word2003 ili word2000 (iskreno, ne znam verzije worda) pa posalji.
Link to comment

probao sam malopre to, nasao sam info da sa sajta Microsofta skinem neki konverter... skinuo, ponudio mi opciju da sacuvam verziju koja je kompatibilna sa wordom 1997-2003, poslao i - opet isto... ljudima tamo ne moze da se otvori, kao da trazi i njima da imaju konverter, sto je besmisleno...

Link to comment

Imaš dve opcije, da prilikom snimanja izabereš format dokumenta:word1tq7.jpgili da stari format postaviš kao default:word2dx6.jpgA imaš i ovde uprošćeno objašnjenje .docx formata (default format Worda 2007).

Link to comment

Ovu prvu opciju, da tako sacuvam dokument, pa posaljem, sam vec uradio, pa nije vredelo, to sam napisao u prethodnom postu... pojma nemam, videcu dalje, u svakom slucaju hvala na pomoci!

Link to comment
Ovu prvu opciju, da tako sacuvam dokument, pa posaljem, sam vec uradio, pa nije vredelo, to sam napisao u prethodnom postu... pojma nemam, videcu dalje, u svakom slucaju hvala na pomoci!
Vidim da si u prethodnom postu pominjao nekakav konverter. To ti ništa ne treba. Ovo sve provereno radi u Wordu, Excelu, kao i kreiranje baze u "starom" .mdb formatu u Access-u i bezbolna konverzija izmedju .mdb i .accdb. Svakodnevno u upotrebi na 5-6 računara kod mene na poslu koji imaju instalirane Office 2007. Znači, batali konvertere i proveri instalaciju Office-a na oba računara.
Link to comment

Nemam dva racunara, vec dokumenta saljem kolegama s posla, koji ne mogu da otvore moj doc... ili im izbacuje neke zvezdice, kockice i cuda... Ista stvar se desava kada sacuvam na bilo koji nacin, bilo kao .doc ili .docx format...elem, ne znam jedino da li ima veze sto su to dokumenta koja oni meni salju iz njihovog worda, pa ih ja doradujem i njima vracam... ali ja ta dokumenta otvaram bez ikakvih problema, dok oni ove doradjene verzije dobijaju nakaradne...

Link to comment
Nemam dva racunara, vec dokumenta saljem kolegama s posla, koji ne mogu da otvore moj doc... ili im izbacuje neke zvezdice, kockice i cuda... Ista stvar se desava kada sacuvam na bilo koji nacin, bilo kao .doc ili .docx format...elem, ne znam jedino da li ima veze sto su to dokumenta koja oni meni salju iz njihovog worda, pa ih ja doradujem i njima vracam... ali ja ta dokumenta otvaram bez ikakvih problema, dok oni ove doradjene verzije dobijaju nakaradne...
Probaj da snimiš kao RTF format (na onom meniju koji je postovao Gotivac to je other formats, pa odaberi *.rtf)... To mora da otvori svaki računar, a ako ne koristiš neke preterane zajebancije iz Worda, radi će posao...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...