Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Menjaj komp ili dilera
Ima 7-8 meseci, kako ga uzeh. Sve drugo radi cakum-pakum.Ne verujem da je do kreka. Skyrim ne bi radio uopšte.
Link to comment

Meni skyrim, heroji 6 i dirt 2 na testiranju iskakali na 4870 na sedmici 64bit sa 550w lc power ali ne sa 600w čiftekom, mada mi je žao što nisam mogao i jače da uzmem, neki silverstone 750w ili korsejer.

Link to comment
Meni skyrim, heroji 6 i dirt 2 na testiranju iskakali na 4870 na sedmici 64bit sa 550w lc power ali ne sa 600w čiftekom, mada mi je žao što nisam mogao i jače da uzmem, neki silverstone 750w ili korsejer.
Moguce da je ovo problem. Vidim da pise 500w, ne znam ko je proizvodjac.
Link to comment
Moguce da je ovo problem. Vidim da pise 500w, ne znam ko je proizvodjac.
Važno je ko je prozvođač, postoje vati i 'vati', otprilike kao na zvučnicima. Ukoliko napajanje ima malu težinu izvadi ga i baci u đubre, mada samo čekam kad će Kinezi i taj test da obesmisle i da počnu kamenje da ugrađuju u njih radi veće težine.
Link to comment
uđi na konfiguracionu stranicu i idi na WAN podešavanja. Nađi ADSL Type, i u dropdown meniju postavi da ti bude ADSL2, ne ADSL2+ ili Auto Sync-Up.
Kad udjem na podesavanja preko 192.168.1.1 nema nikakvih Wan podesavanja u basicu gde treba da budu imam samo NAT i Wireless Lan ? Jel to negde drugde ili kako? Edited by Moća
Link to comment
Kad udjem na podesavanja preko 192.168.1.1 nema nikakvih Wan podesavanja u basicu gde treba da budu imam samo NAT i Wireless Lan ? Jel to negde drugde ili kako?
koji ti je router?
Link to comment

Probaj da se logujes kao admin:ztonpk ili admin:admints, to su nekad bili servisni user:paswordi sa visim nivoom pristupa ruteru...

Link to comment

imam jedno ekstremno glupo pitanje... iliti mrzi me da malo guglam.prvi put resih da skinem thunderbird i instaliram, jer ce mi trebati za ubuduce...ektraktuje setup, run as admin... i nista. jebeno nista.na win7 64bitnoj sam...daklem... samo me uputite sta daljeedit:nista... sad vidim da samo 32bitna verzija ima.

Edited by Killiana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...