Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Dobro, ako je svaka particija na zasebnom disku, onda je priča jednostavnija. Izbacio je Acronis sad posebnu verziju softvera za VMware, gde možeš sa jednog mesta da radiš bekap VM-ova (kompletni i diferencijalni), restore i sve ostalo. Nešto se razmišljam da ga pazarimo pa da probam. Uglavnom, trebalo bi da zauzima dosta manje mesta od prostog kopiranja VM-ova, a u mogućnosti sam da spičim VM na pravi hardver (što mi ponekad treba).

Link to comment

Mi smo ovde vec dvema musterijama prodali veeam, nisam ga jos koristio, samo gledao tutorijale, al cini se jednostavan. Ima i opciju za automatsko proveravanje dal backup radi i neki near-CDP. Ipak ono sto je glavno je da nema agente, sustinski se nalepi na vcenter i sljaka odatle :) Reklamiraju ga kao No1 po zastupljenosti trenutno za VM backup&replication.

Link to comment
Pokušaj reinstall...ume da se zbinguje prvi put. Ako ne javi mi na pp, mislim da imam negde ćirilizator neki.
Ma radio odlicno kad sam ga probao jedino kad sam ugasio na x vise ne mogu da ga nadjem nigde. nema ga ni u jednom meniju.
Link to comment

Desavalo se meni to, ali sam zaboravio kako sam resio problem. Pokusaj da razvuces toolbarove jedan ispod drugog, mozda se dugme negde sakrilo.

Link to comment
Skinuo sam MS-ov dodatak za word 2003 za konvertovanje iz cirilice u latinicu i obrnuto. Instalirao sam ga i kad sam pokrenuo word pojavila se mala traka i sljakala je fino ali ja je ugasio i sad kad ponovo pokrenem word nje nema a ja ne mogu nigde da je nadjem. Gde se nalazi to cudo?Sent from my cigla using Tapatalk
Može ovo da ti posluži, nezavisno je od verzije Worda, i besplatno.Ja ga koristim odavno.A evo je extenzija baš za 2003, ako to nije ona koju ti imaš. Edited by buffalo bill
Link to comment

Ovako... Radim PPT u 2007ici, sacuvam ga u 2003 verziji, sve ok kada takav fajl otvorim kod mene.Kad ga otvorim na kompu koji ima samo Office 2003, hoce li sve biti isto (animacije, video klipovi, grafikoni,...)?

Link to comment

Ne bi smeo da pravi problem.Da kombinuješ Open/Libre office i MS, pa da može da ne šljaka. Ovako, moralo bi da radi sve kako treba.

Link to comment

Nece da mi bootuje Ubuntu instalaciju sa sticka. Instalirao sam Windows prosli put sa sticka, tako da znam da radi; i dalje stoji da gleda prvo 'removable device'. Mislio sam da nije nesto do sticka (nesto je brljavio u poslednje vreme), probao drugi medjutim jok. Probao i linuxliveusb i sdunetbootin.

Link to comment
Može ovo da ti posluži, nezavisno je od verzije Worda, i besplatno.Ja ga koristim odavno.A evo je extenzija baš za 2003, ako to nije ona koju ti imaš.
Nije naodmet podsetiti i na bateriju alatki za preslovljavanje i promenu kodnih rasporeda za Office, uglavnom iz pera domaćih programera, koje se nalaze na ovojstranici..
Link to comment
Ne bi smeo da pravi problem.Da kombinuješ Open/Libre office i MS, pa da može da ne šljaka. Ovako, moralo bi da radi sve kako treba.
Uh, Open Office. Bas sam prethodni put morao da konvertujem preko njega na nekom skrnavom lapu i ispalo je... :isuse: Znaci, do Open-a je bilo. Jbga, nemam priliku za proveru pre pocetka, pa rekoh da pitam,
Link to comment

Instalirah prvi put Windows 7. Neće da mi instalira drajvere za telekomov ADSL modem.Instalirao audio drajvere, nemam zvuk i dalje. <_< :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...