Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Jedno pitanjce, imam dva usb-a od 8gb ali ni jedan mi ne prihvata fajlove od preko 4gb. Probao sam da formatiram u drugom fajl sistemu i onda radi al mi ga tv ne prepoznaje. Help anyone? :unsure:

Link to comment
Jedno pitanjce, imam dva usb-a od 8gb ali ni jedan mi ne prihvata fajlove od preko 4gb. Probao sam da formatiram u drugom fajl sistemu i onda radi al mi ga tv ne prepoznaje. Help anyone? :unsure:
Proveri da li možeš TVu da namestiš da prepoznaje NTFS, možda nov firmware, ako ne možeš, splituj film na dva dela, pa tako gledaj...
Link to comment

Postoji li neki alat koji deli film (i ako je moguce prevod)?Radisa, stidim se priznat, nisam ranije updateovao firmware al gugl kaze da nije tesko. Fala :)

Link to comment

Kako to misliš da podeliš film? U kom formatu?VirtualDub će ti iseći film na koliko hoćeš delova.

virtual-dub-split-video-files.jpgIf you have a large video file, Windows Movie Make may not be the best option and we prefer using Virtual Dub, which is open source and available on all platforms. Virtual Dub supports practically all video formats include DivX, MPEG, AVI, etc.Open the video file in Virtual Dub and select the portion of the video that you want to keep (or even crop) - the selection is done using Mark-in and mark-out controls which resemble a half arrow (see screenshot)Once you have made the selection, goto File->Save As AVI to save only that portion of the video on your hard disk. The VirtualDub method is highly recommended for chopping big videos. You can even capture live streams of video and save them to multiple files.
Prevod možeš da embed-uješ pre seckanja, ili da ostaviš kao posebne titlove kojima ćeš kasnije samo vremena da uskladiš. Edited by CTale
Link to comment

Imate li neku preporuku za free hosting (poželjno i domen), gde se može lako testirati sajt sa bazom?Ili bar neki domaći jeftiniji hosting za iste potrebe (upload php fajlova i mysql baza)?

Link to comment

Imam jedno pitanje, ako neko ima ideju...Treba mi relativno hitno IP Wireless kamera, po mogućstvu do prekosutra, da je kupim u NS... Gledao sam po netu, samo BG firme(u stvari, samo jedna :() imaju na lageru, a meni je baš hitno... A ne mogu sutra i prekosutra do BG... :(Da li možda neko zna ko bi u NS imao tako nešto, a da mu ne piše na sajtu? Nije mi preterano važan proizvođač, pa ni kvalitet, ni cena, treba mi samo da mogu da je nabudžim da radi kroz špijunku na vratima, što neće biti problem... Valjda...Ne bih da potrošim celo prepodne sutra, idući od radnje do radnje, a da ništa ne pronađem...

Link to comment
Imate li neku preporuku za free hosting (poželjno i domen), gde se može lako testirati sajt sa bazom?Ili bar neki domaći jeftiniji hosting za iste potrebe (upload php fajlova i mysql baza)?
Kod NetPRO-a ti je 1000 din .com domen + 1000 dinara osnovni hosting paket, usput valjda dobiješ i još jedan .ws.rs domen ili tako nešto, pogledaj po cenovniku.
Link to comment

zločinačko daltonsko udruženje raspametilo jedan računar.traži se preporuka za korektan servis ili nekog ko bi to počistio i sredio.fensi-šmensi derači stop.poz

Link to comment

Mogu li se nekako spasiti obrisani video snimci sa memorijske kartice digitalnog aparata?Kopirao sam ih na racunar bez da sam vidio da se nesto sjebalo u toku kopiranja i obrisao sa kamere kao idiot. Probao sam neki Card Recovery koji gugao izbacuje kao prvi rezultat pretrage, nije nasao nista :/

Link to comment

odjednom mi svi sajtovi sa tekstom (b92, forum, recepti...) imaju linkove ka reklamama za ipad i iphone. npr. u prethodnom postu je 'today' u 'posted today' link ka reklami. ima li neko pojma odakle mi ovo, i, vaznije, kako da ga se resim?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...