Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Probaj DNS 77.105.0.18 i 77.105.0.19Meni ti rade bez problema.Da li ti je bezicni ruter ili imas jos jedan uredjaj posle rutera koji si dobio od Oriona?
samo orionov rutersada sam doneo laptop kod mene, na moju mrezu, i radi najnormalnije, bez problema. verovatno mora da se cacka nesto u podesavanjima.
Link to comment

^^Znam, ja je grunuh na 2 laptopa, ali vidim po netu, ima ljudi kojima poneki x64 Win 7 pravi problem, iako ne bi trebalo.

Edited by Garnirung
Link to comment

Ubio sam sve particije sa hirensom, sada se sa starim rw-om win7 ekran pali i gasi. Rezem na obican dvd pa cu da probam. Sta da radim sa tim AHCI mode-om?U BIOSu imam AHCI mode control [auto] i ispod SARA GEN3 mode [Disabled].

Link to comment

Ma ja sam tako imao problem da nije hteo da mi prihvati butabilni win7 , bilo do ploče ili biosa, ali našlo se na netu korak po korak uputsvo uz neki programčić...

Link to comment
samo orionov rutersada sam doneo laptop kod mene, na moju mrezu, i radi najnormalnije, bez problema. verovatno mora da se cacka nesto u podesavanjima.
prekopiraj podesavanja :DU krajnjem slucaju vrati njen ruter na default pa podesi opet po papiru kako treba. Mozda je trebalo nesto sitno da cekras i to je to. U krajnjem slucaju prekopiraj svoja podesavanja i ne bi trebalo da bude problema.
Link to comment

Kakvu sam masinu dobio na poslu! Imam i turbo dugme! Tastatura ja sa onim starim velikim okruglim prikljuckom a misa jos uvek nisam nasao sa odgovarajucim kockastim prikljuckom. Ukljucim komp da vidim dal radi kad ono Windows 98 :lol: Jel toliko tesko da se izdvoji 50-60 evra i kupi neka masina na Limundu za rad :isuse:

Link to comment

Treba da kupim Camtasia studio ili kako vec, hocu da pravim GIF-ove kako Bog zapoveda... E sad, posto je phazeddl izgleda umro, treba mi neki drugi 100% legalan sajt gde mogu da se kupuju dzabe ti dobri programi. Preporucite nesto, moze u inboks ako je ovde zabranjeno.

Link to comment
Kakvu sam masinu dobio na poslu! Imam i turbo dugme! Tastatura ja sa onim starim velikim okruglim prikljuckom a misa jos uvek nisam nasao sa odgovarajucim kockastim prikljuckom. Ukljucim komp da vidim dal radi kad ono Windows 98 :lol: Jel toliko tesko da se izdvoji 50-60 evra i kupi neka masina na Limundu za rad :isuse:
Hehe, nemoj ni da tražiš miša, oni tada nisu imali scroll.Pre će ti trebati ovako nešto.Mislim da se to Turbo dugme koristilo do Pentijum1 procesora.Bar ti je tastatura dobra :D
Link to comment

E sad je doslo do preokreta posto komp uzazsno cvrci i pisti kad se ukljuci sto advokata mnogo nervira a i mene bi verovatno da nemam ostecen sluh rekao mi je da nadjem neku masinu polovnu. Naravno da se ne sirim mnogo posto mi treba samo za Word. Pa da pitam i ovde ima li neko neku staru masinu koju ceni do 4000rsd samo kuciste bez periferija i monitora.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...