Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Da ti nije uključeno na propertisima mrežne "Allow the computer to turn off this device to save the power"?

Link to comment
btw, odakle ti znas ciji su dns-ovi, jel te VSOA placa da nesto cackas ovde? angry.gifjao, orionova podrska je :lol: zvala je vec i oni su u startu rekli da nemaju pojma :D
Ne, ovo je iz hobija. kad me plaćaju onda sam puno opasniji :wicked:.........Znači ništa od brigo moja pređi na drugoga.. :Dad lapot, lijep je, sviđaju mi se ti Pavillioni, ovaj novi je još ljepši.
Link to comment
ad lapot, lijep je, sviđaju mi se ti Pavillioni, ovaj novi je još ljepši.
Meni dali službeni sa i5 i 6 GB rama... Nešto mi se baš ne dopada, odmah da ti kažem... Mislim, radi on OK, i brže nego što bi se očekivalo, ali, nekako, nije mi to, to...A možda zato što je službeni, pa ne mogu baš da ga čačkam, kako bi hteo, da mu proverim pravu snagu...
Link to comment

ja ne bih kupovao hp ali taj je bio najbolji za tu lovu. plus je femsi, sto je njoj najbitnije. :fashisto:

Edited by kojot
Link to comment

ne bi ni ja HP, zamjerili su mi se, ali da su ga lijepo zacrtali to jednostavno ne mogu sporiti, poglečte novi dv7c03197410.pngI'm a sucker 4 aluminium :(

Link to comment

Kupio diskove(50kom),ubacim 1 da narezem i kad zavrsi ubacim da proverim jel narezao ali mi nakon par minuta ucitavanja pokaze kao da je disk prazan? :unsure: Pitao drugara, on mi kaze da je DVD rezacu/pisacu istekao firmware i da treba da se update-uje?Hoce li to stvarno resiti problem?Sutra cu probati disk na drugom racunaru, da proverim da li ga tamo cita?Inace se radi o ovom http://www.lg.com/us/support-product/lg-GH22NP20# Meni prikazuje da imam verziju 1.02

Link to comment
ne bi ni ja HP, zamjerili su mi se, ali da su ga lijepo zacrtali to jednostavno ne mogu sporiti, poglečte novi dv7c03197410.pngI'm a sucker 4 aluminium :(
Taj sam kupio zeni. Kao nije trebalo da bude skup, medjutim ona mora sve najbolje da ima, te na kraju zavrsismo sa skupom varijantom (sa 2g video rama, kao bavice se ona video editingom... don't get me started). A sebi sam uzeo polovni sa ebayja, lenovo t400. Najbolji komp u zivotu sto sam imao, tastatura ibm klasik, tera 5 sata na 9cell bateriju, a umesto optical disk drajva sam ubacio drugi HDD... mislim, sreci nema kraja, sve za cca 350 kinti.
Link to comment
Kupio diskove(50kom),ubacim 1 da narezem i kad zavrsi ubacim da proverim jel narezao ali mi nakon par minuta ucitavanja pokaze kao da je disk prazan? :unsure: Pitao drugara, on mi kaze da je DVD rezacu/pisacu istekao firmware i da treba da se update-uje?Hoce li to stvarno resiti problem?Sutra cu probati disk na drugom racunaru, da proverim da li ga tamo cita?Inace se radi o ovom http://www.lg.com/us/support-product/lg-GH22NP20# Meni prikazuje da imam verziju 1.02
Narezani disk na DVD plejeru kod sestre normalno ocitan,takodje i na 2 kompa u komsiluku.Probao sam da promenim software za narezaivanje pa sam probao i sa Ashampoo, medjutim ista stvar.Lepo nareze ali kad ga ubacim prikazuje da je disk prazan.Jos mi je cudnije jer imam par istih diskova(Xwawe) kupljenih pre godinu dana i sa njima je sve u redu tj. najnormalnije ih ocitava a narezao sam isti sadrzaj? :unsure: Malo sam guglao, ovaj update firmware u stvari predstavlja osvezavanje baze diskova koje ROM moze da prepozna kao i uklanjanje eventualnih bagova?Kako se radi taj update,jel ima neki savet?Mogu li nesto da sjebem?edit:I na starim i pre neki dan kupljenim diskovima pise max brzina rezanja 8x ali kad ubacim ove nove pise da je max brzina 4x?Na ovim starim je 8x Edited by basketas
Link to comment
nismo trenutno u istom stanu, sutra cu da donesem kompjuter ovde pa cu da vam skrinsotujem oba.hvala na trudu, nadam se da cu resiti nekako ovaj problem.
Probaj DNS 77.105.0.18 i 77.105.0.19Meni ti rade bez problema.Da li ti je bezicni ruter ili imas jos jedan uredjaj posle rutera koji si dobio od Oriona? Edited by Milosh76
Link to comment

Treba da instaliram Win7 na novom samusung laptopu koji dolazi sa FreeDOSom, ali ne umem da pokrenem instalaciju. Stavio sam za first boot device DVD, ali kada ubacim disk i retatrujem laptop nista se ne desava, i dalje valjda pokusava da se digne DOS. Na ekranu stoji:

1-Load freedos with maximum ram free using emm3862-Load Free DOS including HIMEM XMS - memory driver 3-Load Free DOS without driversselect..Singlestepping (F8) is: OFF/ON
Pomagajte!!! Edited by ExicPL
Link to comment
Treba da instaliram Win7 na novom samusung laptopu koji dolazi sa FreeDOSom, ali ne umem da pokrenem instalaciju. Stavio sam za first boot device DVD, ali kada ubacim disk i retatrujem laptop nista se ne desava, i dalje valjda pokusava da se digne DOS. Na ekranu stoji:Pomagajte!!!
Jel ti taj disk sa WIN7 bootable?A da probaš iz DOS-a da pokreneš setup?
Link to comment

prvo može sa nekim od F tastera prilikom uključivanja da pozove boot meni pa još jednom pokuša da izabere win7, naravno ako je butabilan. Ako neće onda je to jedna stara boljka, pa bi pokušao sa hirens boot diskom, ima da se kupi u svim vecim prodavnicama, nadž nadž wink wink nou vat aj min ... butovao ga, ne u mini win, nego u tools valjda, pa partišoning tools pa akronis disk manager pa obrisao sve particije koje su kreirane na disku i ostaviti ga tako blanko, pa onda ubaciti sedmicu...Takođe može se napraviti po uputima sa neta, relativno lako, instalacioni usb za sedmicu pa probati sa tim i tako to... probaj hirens prvoedit: time, date, edit, cd, md, rd, tree..... :P

Edited by Vapad
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...