Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Jedno pitanje, za jaslice mozda, da li moze znaciti za uzitak gledanja da se poveca refresch rate sa 60hz na vise?
Meni nekako lakše očima na 75
Link to comment
I instaliraj TC UP kao čovek.
Hajd jedno pojašnjenje za nas malo manje upućene. Zašto je TC smeće, a ovaj Ultimat ono pravo? (Ne podjebavam, stvarno me interesuje. Koje su prednosti, itd).
Link to comment
Jedno pitanje, za jaslice mozda, da li moze znaciti za uzitak gledanja da se poveca refresch rate sa 60hz na vise?
Stvarno, kako možeš da gledaš u monitor na 60Hz?Meni oči ispadaju na tom RR-u.
Link to comment

Ne razumem :mellow: Ja stavio na 75hz, isto mi je. Aj poslusacu vas.edip: s tim da kad puscam preko usb-a nemam ni opciju za rr. Ne znam sto...

Edited by Shan Jan
Link to comment

Probaj, ne škodi a može da koristi. :) Elem, stvarno, što je TC krš, a TC UP majka mara?Kapiram da TCUP ima 160mb instalacioni fajl i da ima pun q add-onova i dodatnih opcija. Koliko bi to za evridž Džoa poput majselfa to uopšte značilo?

Link to comment

Sad sam skinuo i pri instalaciji mi nudi pun q dodatnih programčića tipa AIMP, Ant Movie Catalog, Miranda IM, kao i mlijardu plaginova. Valjda je nekome zgodno da ima sve u jednom.

Link to comment

Ne bih se složio.Ako instaliraš svež sistem na neku mašinu, pogotovo ako ti je u pitanju npr neki laptop koji ti nije glavna mašina za rad, sa TC UP jedinim udarcem ubijaš oko 190288 muva. Nije loše, ali meni lično sada ništa ne znači jer već od ranije imam programe koje TC UP pokriva.

Link to comment
Hajd jedno pojašnjenje za nas malo manje upućene. Zašto je TC smeće, a ovaj Ultimat ono pravo? (Ne podjebavam, stvarno me interesuje. Koje su prednosti, itd).
Pa ja nisam rekao da je TC smeće, samo sam kvotovao, ali računam ako već batali TC (ne znam zašto bi i zašto je smeće), onda je bolje da pređe na TC UP. Lično preferiram TC UP zbog gomile viewer-a, Notepad++ -a na F4, KMPlayera... Sve ovo može i u TC-u da se podesi, ali ovde je već konfigurisano i radi out of the box.Voleo bih i ja da čujem od Anonymous-a zašto je TC smeće i šta predlaže kao alternativu, ako je odgovor na drugo pitanje Explorer, ne mora ni da odgovara.
Link to comment

Sta radite s tim? (Mislim, retoricko pitanje, odrastao sam s norton commanderom ciji je to klon, samo mi nije jasno sta posebno korisno radite s tim u danasnje vreme, 2012.) EDIT. Izbacio ono o odrastanju, zaboravih da sam bio vec mator u vreme kad je NC rulao. :D

Edited by Indy
Link to comment
Sta radite s tim? (Mislim, retoricko pitanje, odrastao sam s norton commanderom ciji je to klon, samo mi nije jasno sta posebno korisno radite s tim u danasnje vreme, 2012.) EDIT. Izbacio ono o odrastanju, zaboravih da sam bio vec mator u vreme kad je NC rulao. :D
Šta znam, još od Amiginog Directory Opusa sam se navikao da arhivu raspakujem jednim pritiskom na taster, da fajlove biram i kopiram isto tako...Drag and drop postoji mnogo pre 2012, ali nekako mi je... samo malo jednostavnije od kucanja komandi u promptu. Edited by gotivac
Link to comment

Meni je najlakse Ctrl-C (Ctrl-X) pa onda Ctrl-V. Sto je najbitnije, sa stanovista IT podrske, to je ono sto zelis da naucis korisnike, jer to radi na svakoj masini (cak i na Linux gui). TC je mozda zgodan ako se koristi samo 1 (svoj) komp, a ne desetine/stotine dnevno. Nekako mi nije zgodno sticati navike koje vaze samo u retkim slucajevima, jer ne verujem da vise od 0.01% kompova na sebi ima TC.Ali, sto rek'o neko pametan, sve to ima svoje. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...