Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ne daješ dovoljno informacija, kako su imenovani fajlovi itd itd.Ili batali sve i nađi nekoga ko će sutra to da ti odradi, ko se iole razume, završiće sve za cca 80 sekundi :)

Link to comment

Jel ne mozes da kliknes desnim tasterom na Recycle bin i izaberes Empty?A u Downloads folder bi trebalo da mozes da u command lineu udjes sa C:\users\Killiana\Documents and Settings\DownloadsSent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

funkcionise ovako:tih 20i kusur hiljada fajlova u rb se loaduju prvo 10 minuta, onda kad se pojave, kad uradim empty dok mi uopste izbaci prozorce "are you sure" prodje jos 10...a onda kad krene da ih brise jadan se kompjuter stondira... i ni makac.u downloads folder ne mogu da udjem jer mi opet napuca cpu na tristahiljada posto je tu ostatak od 20k fajlova...od po JEDAN FAKIN KB.

Link to comment

Znam da je ružno smejati se tuđoj muci (znam, znam, garant ću već sutra biti kažnjen zbog toga, već će se sjebati nešto), ali ne mogu da prestanem da se smejem. Ništa luđe nisam čuo ko zna od kada. Kako ubiti svoj komp by K. :Hail:

Link to comment

Pa onda nemoj otvarati već idi iz CDM-a kako je gore napisano. Samo što iz Downloads foldera rizikuješ da obrišeš sve rar fajlove koje imaš ako staviš *.raredit: samo ako si pokupila nešto s neta što nisi trebala :) a očigledno da jesi... to nešto vrti neku beskonačnu petlju i kontam da će se množiti opet i opet i opet... sve dok ne ubiješ to

Edited by rugievithus
Link to comment

a ja refreshujem, pa se ponadala da imas resenje...a kmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...jbt, pa na kraju cu ladno reinstalirati sistem...

Link to comment

Jel si probala da startujes command line? Inace, za to tvoje je najbolje da ugasis comp, ubacis linux live CD ili USB stick, bootujes u linux, onda iz linuxa otvoris tvoj C drajv i tamo pobrises sve (najbolje opet iz command line, mada bi i nautilus odradio posao). Ali pretpostavljam da nemas linux live CD pri ruci...Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Napravi novog usera, pa mu daj da se vide sistemski fajlovi, uđi u $RECYCLE.BIN i uništi sve što možeš (budi veoma strpljiva), reinstalacija ti neće pomoći, sačekaće te isto sranje.edit:i usput se rastosiljaj Total Commander smeća.

Edited by Anonymous
Link to comment
Jel si probala da startujes command line? Inace, za to tvoje je najbolje da ugasis comp, ubacis linux live CD ili USB stick, bootujes u linux, onda iz linuxa otvoris tvoj C drajv i tamo pobrises sve (najbolje opet iz command line, mada bi i nautilus odradio posao). Ali pretpostavljam da nemas linux live CD pri ruci...Sent from my iPhone using Tapatalk
hm... mislim da imam negde ubuntu...hm hm hm
Link to comment

Problem rešen, sve iz recycle bina se briše ručno iz command prompta sa c:> komandom del $*.rar /sedit: sve što je potrebno da obriše u konkretnom slučaju.

Edited by copkillah
Link to comment
Jaoj bre čovek...Uključi TV, poveži ga sa laptopom, upali laptop.Idi u Control Panel, startuj NVidia config odatle.Nađi tu sa leve strane "setup multiple monitors".Treba da ti pokaže DVA monitora. Obeleženi kecom i dvojkom. Ako treba, klikni tu na Identify da bi ti na svakom od ekrana prikazao koji tretira kao kec, a koji kao dvojku.Treba da promeniš mod. Verovatno ti stoji na Clone i tada forsira istu rezoluciju. Sledeći mod je Span ili Extend Desktop i većina karti i tu forsira istu rezoluciju na ekranima. Tebi treba ono treće, jebem li ga sad kako se zove na engleskom, kad radim na nemačkom windowsu (plus što ati/amd zove to ovako, nvidia onako...). Trebalo bi da se zove multiview ili tako nešto. E, to izaberi i apply.Nakon toga možeš da selektuješ tu (još uvek u configu) svaki monitor posebno i da na svakom podesiš rezoluciju (mada bi po promeni moda već svaki monitor trebalo da potegne svoju native rezoluciju).
Ja sam na extend desktop dobio dva sa razlicitim maksimalnim rezolucijama (1080p i 1366x768). Povezao sam sa hdmi 3 kablom, hdmi 3 ulaz na tv-u al na kompu pise samo hdmi :unsure: Sad kada pustim preko hdmi dobijam neke nenormalno jake boje na tvu (drecavo crveno i flurescentno zeleno) docim na usb i vga tera normalno.I ako nekog zanima, windows starter nema opciju za extend desktop, nema cak ni za metanje slike na desktop. Microsoft :isuse:
Link to comment
Problem rešen, sve iz recycle bina se briše ručno iz command prompta sa c:> komandom del $*.rar /sedit: sve što je potrebno da obriše u konkretnom slučaju.
:Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: brisalo celu noc.i obrisalo.woohooo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...