Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

...
Jaoj bre čovek...Uključi TV, poveži ga sa laptopom, upali laptop.Idi u Control Panel, startuj NVidia config odatle.Nađi tu sa leve strane "setup multiple monitors".Treba da ti pokaže DVA monitora. Obeleženi kecom i dvojkom. Ako treba, klikni tu na Identify da bi ti na svakom od ekrana prikazao koji tretira kao kec, a koji kao dvojku.Treba da promeniš mod. Verovatno ti stoji na Clone i tada forsira istu rezoluciju. Sledeći mod je Span ili Extend Desktop i većina karti i tu forsira istu rezoluciju na ekranima. Tebi treba ono treće, jebem li ga sad kako se zove na engleskom, kad radim na nemačkom windowsu (plus što ati/amd zove to ovako, nvidia onako...). Trebalo bi da se zove multiview ili tako nešto. E, to izaberi i apply.Nakon toga možeš da selektuješ tu (još uvek u configu) svaki monitor posebno i da na svakom podesiš rezoluciju (mada bi po promeni moda već svaki monitor trebalo da potegne svoju native rezoluciju).
Link to comment

uspio sam pa sam tockao, fala svakako :)bio dole desno gotovo nevidljiv aplaj <_<ati ima bolje kontrole, nije do mene.

Edited by ToniAdams
Link to comment
hdmi prenosi, ali moraš pod sound settings podesiti HDMI output
jebemliga... neće pa neće. Biće da je do kabla. Moram da promjenim. Edited by rugievithus
Link to comment

verovatnije je u pitanju problem sa win-om, tako i kod mene često zabaguje i neće da pušta zvuk preko tv, već isključivo preko zvučnika na kompu, čak se u meniju za zvuk ne prikazuje hdmi output, sa novom instalacijom katalista sve radi ok nekoliko dana a onda opet nema zvuka na tv-u- tako da pre kupovina kabla treba probati sa instalacijom svežeg katalista ili kako se već zove nvidia-in ekvivalent

Link to comment

ljudi... jbg, hvata me vec panika...uglavnom, napravila sam 48 hiljada fajlova od po 1kb...sto znaci da bi bilo lako obrisati ih... e pa nije.svaki put kad hocu da otvorim total commander, on dok otvori folder mogu da sredim celu kucu...jedina fora koja je uspela jeste da otvorim winrar, pa iz njega da brisem fajlove... avaj, mesto shift+del otisao prst samo na del...i to sada pravi problem... empty recycle bin nece da uradi empty... jer mi se zamrzne komp.pa me zanima... jel ima ikakve poente da ja radim restore na juce od podneva... il cu morati da reinstaliram ceo sistem?

Link to comment

Sto ih ne obrises sa del sa komandne linije. Posebno ako se daju grupisati sa wildcard karakterima. Tipa *.txt ?Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by Indy
Link to comment

Otvori Total Komander, uđi u folder, pospremi kuću, vrati se, otkucaj dole CMD.Otvoriće ti se command prompt i trebalo bi da se nalaziš u tom folderu. Otkucaj del *.* pod uslovom da se u tom folderu nalaze isključivo fajlovi koje želiš da obrišeš i ništa drugo. Ako postoji još nešto drugo trebalo bi da pomogne onda del *.rar ili del *.r* čime doduše rizikuješ da strada još ponešto.To bi bilo to otprilike.

Link to comment

Ako hoces sve da obrises iz tog foldera, onda pritisni Windows dugme i R, u prozorce za Run koje se pojavi utipkaj cmd, otvorice se "DOS" command line. Prebaci se u zeljeni folder sa cd \zeljeni\folder, zatim ukucaj del *.rar. Trebalo bi da radi, a javi ako ima nekih komplikacija.

Link to comment

sedmicu.ma, uradicu ja restore... ako ce to da pomogne... samo da nestanu ti fajlovi...jos mi to u folderu downloads... gde mi je brdo fajlova...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...