Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ja sam odradio prva dva koraka od 3 koje je Vapad naveo, i izgleda da je pomoglo, do sada mi se transfer vreteo oko 1MB/s sada to ide dosta brže. :Hail:Treći nisam uspeo, jer nema tih opcija u sedmici (osim ako nisam nešto prevideo), verovatno je korak za WinXP namenjen.

Link to comment

Backround Intelligent Trasnfer Service nema veze sa USBom. Taj servis koristi Windows Update za skidanje fajlova, a budući da je API slobodan za upotrebu i drugima, koriste ga i Google i Adobe, možda još neki koje ja nemam instalirane.

Link to comment
hvala :) to sam i ja bila našla ali sam potpuno nesigurna u svoje znanje da ipak moram da proverimedit-od jutros sam uspela da opravim scener ali sam usput nekako uspela da pokvarim štampač,da sceniram dokument,konvertujem .jpg u pdf i sve to pošaljem mejlom što verovatno i nije neki poduhvat ali meni je ko Everest,i da opravim štampač što sam usput pokvarila :D potpuni sam haker,ha! Edited by ivy
Link to comment

crklo mi slovo "o" na tastaturi na laptopu. jel mogu da neko drugo dugme na tastaturi proglasim za "o" (dok ne nabavim novu tastaturu)recimo neki broj iznad- kako mi ne treba jer imam numericku

Link to comment

jel mozete da preporucite neki dobar video tutorial za microsoft office 2007? moze i link za download.

Link to comment

Nemam pojma gde da ovo postavim, nekako je ovo najopštija tema. Želela bih da kupim Excel 2007/2010 Bibliju na srpskom, ali nikako da je pronađem na uobičajenim mestima - imaju samo engleske varijante. Ima li neko to negde uštekovano? Ako još postoji fajl i sa sadržajem CD-a, tj. sa primerima iz knjige, još bolje.

Link to comment
Nemam pojma gde da ovo postavim, nekako je ovo najopštija tema. Želela bih da kupim Excel 2007/2010 Bibliju na srpskom, ali nikako da je pronađem na uobičajenim mestima - imaju samo engleske varijante. Ima li neko to negde uštekovano? Ako još postoji fajl i sa sadržajem CD-a, tj. sa primerima iz knjige, još bolje.
Jesi li proverila Kombib ?Svi obično znaju za Cet i MikroKnjigu.
Link to comment
Nemam pojma gde da ovo postavim, nekako je ovo najopštija tema. Želela bih da kupim Excel 2007/2010 Bibliju na srpskom, ali nikako da je pronađem na uobičajenim mestima - imaju samo engleske varijante. Ima li neko to negde uštekovano? Ako još postoji fajl i sa sadržajem CD-a, tj. sa primerima iz knjige, još bolje.
Excel Biblija 2010
Link to comment

Pa to što kaže, ako ti je na nekom računaru u mreži podešen isti taj IP (ručno) onda imaš konflikt IP adresa, pa pomeri tvoju za jedan više, sa, recimo. 192.168.1.1 na 192.168.1.2 ili bilo koji broj do 254 (ili 255, kako ono ide)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...