Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Zasto su svi sajtovi, sa kojih sam skidao pojedinacne mp3ojke, presli na 4shared?Mrzi me da se regujem, jel su neki zajebanti u pitanju, ili sta?

Link to comment

@ivy: to što kaže gotivac. Avira, AVG 2012, Avast pa i Panda, svi ok i džaba.@nbg zauvek: možda zato što su puno sajtova koji su hostovali zatvorili...ili imaju dil...ili nešto treće

Link to comment

skinuo sam gta 4. sastoji se od dva diska, ali morao sam da joinujem fajlove preko hj splita. kada se to zavrsi dobijam neki no name fajl od 7gb, a ocekivao sam da cu dobiti .iso fajl. sta da radim?

Edited by kojot
Link to comment

GTA4 je veci od toga, 14 giga me thinks. E sad, ako je fajl ipak OK (ripovana verzija, bez zike), mozda je u pitanju neki drugi virtual disc format, a ne ISO (.cue, .bin, .nrg,...), pa mu nisi dodelio default aplikaciju. Pokusaj da ga mauntujes pomocu Daemona

Link to comment
Deinstaliraj ga. I uopšte treba da izbegavaš da instaliraš piratizovane antiviruse osim ako nisi baš 100% sigurna šta radiš (a nisi). Ima besplatnih rešenja, Avira na primer.
@ivy: to što kaže gotivac. Avira, AVG 2012, Avast pa i Panda, svi ok i džaba.
gaddemit <_< to mi je gari sve namestio,znala sam da me ne voli angry.gif ok,hvala :) Edited by ivy
Link to comment

Na sajt forum.mobilism.org neće da me "pusti" ni preko jednog brauzera (lija, hrom)!!Samo kada idem preko "hidemyass" onda me pušta.U čemu je problem?Šta sam kliknu pogrešno?

Link to comment

Jel normalno da se 42gb slika kopira sa internog na externi 2.0USB Hard cirka 15 sati?Kontam da nije.Šta može da bude razlog? WIn 7 u pitanju, LG externi hdd.

Link to comment

Hm, ne bi trebao biti toliko spor, imam sličan problem sa flashom, kopira osnovnu brzinu USB 1.0, oko 1.5MB/s, probao :

Remote Differential Compression measures the changes in files over a network to transfer deltas with minimal bandwidth rather than transferring an entire file that has previously been moved. Because it constantly checks for file changes, this service can hinder system performance.To disable this service:Open Control Panel Switch to Classic View Select Program Features Choose Turn Windows features on and off Scroll down and uncheck Remote Differential Compression
zatim
1. Open "My Computer" or "Computer" from your (Start) Menu or Button. 2. Right-click the external Hard disk drive from the list and select "properties" 7. Click the "Hardware" tab. 8. Highlight the drive your having problems with from the drive list and click on "Properties". 9. Click on the “Policies” tab. 10. You will see two radio buttons - "Optimize for quick removal" and "optimize for performance". 11. If not selected, select "Optimize for performance" and click on "OK". If running Vista or Windows 7 also check "enable write caching on the disk". 12. Click on "OK" and exit.
pa
1. Control panel 2. System and Maintenance 3. Administrative tools 4. Run services shortcut Once the services program loads find the services called Background intelligent transfer service and stop it also right click on the same service and click properties then change the start value to manual or disabled this should also fix the network problem and USB copy and paste problem
ali no gopotom prebacio iz FAT32 (u čemu je da bi ga video TV) u NTFS sa convert i win kaže cylindrical redundancy check error. mislim da zato on pređe u safe mode kopiranja na fleš, ili hdd u ovom slučaju, dok kopiranje sa njega ide releativno ok, oko 20MB/s.Odoh da uradim low level format pa da napravim običnu FAT32 particiju i probam da kopiram na nju, javim šta bi.
Link to comment

Svaka čast, probam čim dodjem kući ovo, tj sutra kada ustanem. :DTakođe mi se dešava da izbacuje grešku tipa there is no more space kao i please format partition.Sve to ne bi bilo tako strašno da ga nisam uzeo skoro iz oglasa, i sada pizdim da se nisam zajebao. :(

Link to comment

Ne radi...Mada...hteo sam da probam nazad na usb-ovima... ali nešto ne verujem da će se menjati.Ne mogu da se setim, ali mislim da je bolje radio na intelovom čipsetu na poslu, ali ne g31 i q45 već jedan od novijih.edit:Ni na H61 ne prelazi 2MB/s, do fleša je mislim. To je to.

Edited by Vapad
Link to comment

Trebalo bi da se vidi kao različita brzina kad kopiraš jedan veći fajl vs gomila manjih fajlova. U ovom drugom scenariju uspore skoro svi uređaji. A proizvođači za specifikacije uzimaju one lepše cifre, naravno.

Link to comment

Ja sam kopirao 3.5gb servisnih fajlova, drajvera, dokumenata... posle probao sa istim, jednim, zipom od 110MB, identične brzine, tj. vreme u XPu, posle svega, a rundisk 1GB je brži, u max 1.1 koliko je i deklarisan. Proverio sam i fleš se prijavljuje kao USB 2.0 i prijavljuje da radi normalnom brzinom u tom režimu. Eksterni hard, transcend USB 3.0, koji mnogo volim rastura na šta god da ga nakačim, od starih 1.1 do 3.0. A proveravao sam na čipsetima pošto ja imam AMD a primetio sam da na intelima (možda čak od 815, 945, P31 i gore sigurno) rade brže, ili barem pružaju taj utisak.Jako me nervira ponekad ta zezalica sa logikom, greška je obostrana. Ovako imaš hardver koji je navodno u standardu, pa čak i rastura na nekim testovima, a ne radi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...