Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

dot net je updateovan, kao i sve ostalo. nisam jos probao, i ne mili mi se uninstall sa cc cleanerom, jer sam video po netu da je dosta ljudi to probalo i da im nije pomoglo... vise se nadam nekom carobnom resenju, nesto kao 'a, pa treba odes admin panel i stikliras ovo a odstikliras ono'... :D mislim da ce sacekati da promenim masinu i uradim clean install.

Link to comment
dot net je updateovan, kao i sve ostalo. nisam jos probao, i ne mili mi se uninstall sa cc cleanerom, jer sam video po netu da je dosta ljudi to probalo i da im nije pomoglo... vise se nadam nekom carobnom resenju, nesto kao 'a, pa treba odes admin panel i stikliras ovo a odstikliras ono'... :D mislim da ce sacekati da promenim masinu i uradim clean install.
Jel to ona AGP?Sa HDMI izlazom? Ja sam imao tu i ne vredi morao sam clean install, doduse davno je bilo...Uglavnom uvek su me smarali i pravili sranja ti "centri" koji dolaze sa karticama.Ušo si i pare tebra, otvori se za masinu...
Link to comment
Jel to ona AGP?Sa HDMI izlazom? Ja sam imao tu i ne vredi morao sam clean install, doduse davno je bilo...Uglavnom uvek su me smarali i pravili sranja ti "centri" koji dolaze sa karticama.Ušo si i pare tebra, otvori se za masinu...
nije, PCI-E je, jebo je ti.
Link to comment

lijepsa polovina dobila na poklon laptop marke hp pavillion dv7 i ima problem sa internet konekcijom. stalno statu ide od connected na limited access, sto prakticno znaci da se stalno konektuje i diskonektuje. na drugom laptopu sve sljaka normalno. neki lek?

Link to comment
Ne znam, ali ti nece pomoci brisanje JRE bilo cega, jer Javascript nije isto sto i Java. Ako je nesto do Javascripta, idi u podesavanja browsera i iskljuci javascript. Ja sam imao problem s yahoo mailom, nisam mogao da se ulogujem s pravim passwordom, pa sam na kraju uspeo preko mobile verzije.
Našao "rešenje" - sveža instalacija Opere. :blink:Posle više kombinacija za IE8:Java Console enabled & Java logging enabled su odčekirani, JIT compiler je čekiran (sve pod Microsoft VM opcijama) - i radi. Hvala! Edited by buffalo bill
Link to comment
lijepsa polovina dobila na poklon laptop marke hp pavillion dv7 i ima problem sa internet konekcijom. stalno statu ide od connected na limited access, sto prakticno znaci da se stalno konektuje i diskonektuje. na drugom laptopu sve sljaka normalno. neki lek?
Daj neki detalj, kako se konektuje recimo? :DAko ide preko rutera dodeli joj fiksnu IP adresu za pocetak. Povezi je i kablom i preko WIFI pa vidi da li se ponasa isto.
Link to comment

Jel' neko probao Photoshop 6 betu?Adobe je, izgleda, počeo da razmišlja u UI-u, sad će biti muka navići se na nešto što je user friendly.

Link to comment
nije, PCI-E je, jebo je ti.
Ma i šta će ti control centar? Instaliraš samo drajver i gotovo. Rezoluciju, broj boja i ostalo možeš da podesiš i bez control centra, samo će ti se manje memorije jesti.
Link to comment

na kingston fleski ne mogu da nadjem dobar deo podataka. kad oznacim sve vidljivo, pokaze mi nekih 148mb, u proportis kad odem pokaze da je giga ipo zauzet, taman kolko su podaci koje ne mogu naci. ima li neko ideju?kliknuto da pokazuje skrivene fajlove

Link to comment

izelo ih nešto :)da li je kliknuto da prikazuje i sistemske fajlovemozda su chkprobaj cmd u run da kucaspa tamo attrib -r -a -s -h [d:\ ili koji ti je flešić već drajv bez uglastih zagrada] /s /dMislim da sam ubo dobre svičeve, probaj to.postoje programi za vraćaje podataka, ako i dalje ne vidiš ništa pogledaj da li test disk može da vrati strukturu, ili pokušaj neki mnogobrojinh programa za vraćanje podataka, kao na primer recurva. Najbitnije je da ga ne formatiraš, da ne stavljaš ništa na njega i da, kada budeš vraćao podatke, kao destinaciju ne koristiš taj drajv. :)pozzedit:spor samedit2: pa to mi je prva stavka ;) :D

Edited by Vapad
Link to comment
Ma i šta će ti control centar? Instaliraš samo drajver i gotovo. Rezoluciju, broj boja i ostalo možeš da podesiš i bez control centra, samo će ti se manje memorije jesti.
u nacelu se slazem, al u ovim basic kontrolama nema overscana, te imam crni border na LCD TV...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...