Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Poglej ovo iz CTale linka, nije loša ideja. Takođe možeš pokušati da okreneš utikač u zidu, da promeniš usb za mišonju, da vidiš da li ima negde onaj EPU-4 ili tako nešto od ASUSa, pošto sam negde čitao da su na gigabajtu to rešili kada su u power menadžment jutilitiju isključili automatic fan speed ili tako nešto...Ali najlakše ti je za početak da obrneš utikač, promeniš usb i "izoluješ" grafiku.eh da, ili da zameniš u potpunosti kabal za napajanje, i proveri da li si ga dobro gurnuo u napajanje.A ako to ne ... zovi ortaka pa pokušajte sa drugom grafikom, memorijom, napajanjem, i tako...

Edited by Vapad
Link to comment
Poglej ovo iz CTale linka, nije loša ideja. Takođe možeš pokušati da okreneš utikač u zidu, da promeniš usb za mišonju, da vidiš da li ima negde onaj EPU-4 ili tako nešto od ASUSa, pošto sam negde čitao da su na gigabajtu to rešili kada su u power menadžment jutilitiju isključili automatic fan speed ili tako nešto...Ali najlakše ti je za početak da obrneš utikač, promeniš usb i "izoluješ" grafiku.eh da, ili da zameniš u potpunosti kabal za napajanje, i proveri da li si ga dobro gurnuo u napajanje.A ako to ne ... zovi ortaka pa pokušajte sa drugom grafikom, memorijom, napajanjem, i tako...
Sve sam to probao, menjao sve usb portove, vadio miša. Pišti i kad ga izvadim ako ostavim da učitava nešto, recimo neki slideshow.Vadio sam i grafičku, probao drugu, i dalje pišti. Probao drugi kabl za napajanje, zajebavao se sa svim mogućid drajverima. Ne znam šta je taj EPU-4, guglaću kasnije...Hvala svima na pomoći, sad sam se već pošteno iznervirao, i gasim komp, ne mogu da ga gledam. Mislim da ću ga odneti u neki servis pa nek mu rade šta znaju...
Link to comment
odradio sam sve, uspeo je da pogrene flash, ali mi ponovo kaze da nije moguce za moju drzavu.
Koliko se ja sećam TOR browser bundle isključuje i flash i razne druge pluginove upravo zato što ne može da ih spreči da neovlašćeno šalju tvoj IP dok rade. Možeš ti naknadno da ga instaliraš, ali onda bukvalno ništa nisi uradio.
Link to comment

Meni daje prolećnu ravnodnevnicu, nisam primetio religiozan sadržaj. :) Elem, ako koristiš firefox, imaš adblock pa blokiraj sliku ili slike :)

Link to comment

Veceras palim komp,kad ono slika na monitoru treperi da su me oci zabolele za 2 minuta?Sta moze biti uzrok,do sada se nikada nije desavalo tako nesto?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...