Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

ali ja imam flash na mozilli, problem imam samo kada otvorim tor browser.
Aummmm om mani padme hum, ću polako. Uzmi fajl NPSWFxxx.xfggh sa rečene lokacije (koji OS imaš, i 32 bit ili 64 bit?). I preseli* ga u pljagins folder unutar te portabl Mozile Firefox u Tor bandlu.*pod preseli mislim iskopiraj.evo ovo je friškije Edited by Roger Sanchez
Link to comment

odradio sam sve, uspeo je da pogrene flash, ali mi ponovo kaze da nije moguce za moju drzavu. jedino resenje je da vidis da li to moze da se uplati iz hrvatske pa da ti dam broj kartice. problem je sto verovatno ni tada necu moci da gledam tekem kao sto ne mozes da gledas odredjene klipove ako si van usa... tor je uzasno spor.

Link to comment

Nov komp sastavljen pre par dana. Problem je u tome sto se cuje neprijatan zvuk, pistanje/zujanje, ne znam ni sam kako to da definišem.Znam da je teško na daljinu reći bilo šta konkretno, ali zanima me bar kako najjednostavnije da otkrijem koja komponenta pravi problem.Nisu kuleri, procesor, grafička i hard. Može biti ili napajanje ili bilo šta na ploči, ne mogu oceniti odakle dopire zvuk.Čuje se i kod najmanjeg napora, recimo i kod skrolovanja neke strane. U mirovanju se čuje samo povremeno.Neka logika mi govori da može biti memorija, pošto se čuje dok bilo šta pokrenem. Ima li to smisla? Probao sam i da je okrenem, promenim slot... ništa.Taman pomislih da sam se rešio bede starog kompa i zvuka koji je proizvodio, kad ono...

Link to comment

pištanje zavojnica na ploči ili grafi verovatno, ako si već eliminisao ventilatore kao izvor buke - kod pištanja zavojnica navodno pomaže premazivanje lakom za nokte :D

Link to comment
Nov komp sastavljen pre par dana.
Pitaj onog ko ga je sastavio (ozbiljno). Ako je firma u pitanju, onda bi bili duzni da ga utisaju. A ako je ortak, onda bi to bilo lepo od njega.Takodje, probaj da najtacnije definises (sto mozes) vrstu buke, prebaci na engleski, i proguglaj, zajedno sa tipom maticne ploce. Sasvim moguce je da ces naci na to isto negde opisano i dijagnostifikovano (pomogao bih ti ja, ali sam trenutno na sporom netu).
Link to comment

Nije firma u pitanju, sastavljali smo ortak i ja. On se bolje razume u hardver od mene, ali nije blizu i problem je da nosim ceo komp do njega ili da on dolazi.Imam garanciju na svaku komponentu posebno, ali ne i na celu mašinu.Hvala na savetima u svakom slučaju. Guglaću sutra više o ploči i problemima drugih korisnika sa istom. :)

Link to comment

ne ne, čuje se iz kućištaevo sad skrolujem ovu stranu gore dole, i nešto u njemu pišti, reaguje na to skrolovanje.

Edited by mr@ki
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...