Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

@VapadMa da, samo sto njemu radi wireless. Ne radi internet preko wireless-a, sto (ponavljam se) obicno ima veze sa authentication. A vrag ce ga znati, mozda ima i neki virus koji to skewava.

Edited by Indy
Link to comment
Win update je isključen, tako da nije to...
Setio sam se toga posto sam otisnuo post, zaboravljam da u nasim predelima caruju Windowsi koji se ne updateiraju. ;)
Link to comment
Setio sam se toga posto sam otisnuo post, zaboravljam da u nasim predelima caruju Windowsi koji se ne updateiraju™. ;)
???Updateiraju se redovno, ne brini. Mi ovde koristimo kvalitetan krek.
Link to comment
jab skino drajver wirelesa pa ga vratio, gledao da isključim power saving na WiFiju i sve tako nešto sitno.
Sve to uradio baš malo pre... i sve isto...
Link to comment
???Updateiraju se redovno, ne brini. Mi ovde koristimo kvalitetan krek.
OK, ali evo kaze Radisa da se njegov XP ne updateira. PS. Radisa, jel' si probao da uradis Windows Update? :P Mozda ti to resi problem.
Link to comment
OK, ali evo kaze Radisa da se njegov XP ne updateira. PS. Radisa, jel' si probao da uradis Windows Update? :P Mozda ti to resi problem.
Pa čuj, to mi je još jedino ostalo, pre reinstala... Drajvere sam menjao, radio deinstal kartice, nema šta drugo...Pokušao svašta nešto...Razmišljam da se nije nešto na AP-u skembalo, jer je nestajalo struje... Ali, onda ni ostali mobilni uređaji ne bi radili, a ćera je gledala youtbe celo veče...Inače, update ne radim, ne zbog lošeg kreka, nego zato što žena nema strpljenja da sačeka da mašina sve odradi, pa da onda spusti ekran... Par puta je zabagovala mašinu, samo tako, kad je u sred update odlučila da neće više da čeka, a ružno je ako ga ostavi otvorenog...Vrlo dobar razlog da se isključi update, zar ne?
Link to comment
HM, interesantno. A kada ubodeš direkt lan?da bi ustanovio da li je samo do wifija i podešavanja ili je sistemska greška..
Na kablu je OK...Ne znam, probaću još neku live distribuciju linuxa, da utvrdim da li je hardware ili software... Ako je OS, za vikend ide reinstal, šta sad...Ako je harware, jbg, ne znam da li da kupim karticu ili da ga servisiram? Godinu i po dana star, ako ga pošaljem na servis žena će da pizdi, 2-3 nedelje bez kompa... A kartica je 2 crvene... Edited by radisa
Link to comment

Ha, pazi sad.To može da znači da se ruter pregreva. Sada malo čituckam po netu.Takođe, fiksni telefoni, mikrotalasna, bejbi monitor, sve može praviti problem, možda komšija kupio telefon na istom kanalu kao tvoj ruter, promeni kanal.Takođe...poglej ovo... možda...1)Open NETWORK CONNECTIONS from CONTROL PANEL2)Right click on the connection and select PROPERTIES.3)There should be a tab for WIRELESS NETWORKS.4)Find your network by name near the bottom and click REMOVE.5)Click ADD then you will need to enter your network information manually in the window that pops up. You will need to uncheck the box that says "My key is provided automatically"SSID is the network name.NETWORK KEY - This is the important one. get it wrong and click OK and when you go back in to modify it Windows screws up and saves it wrong.

Link to comment
Ha, pazi sad.To može da znači da se ruter pregreva. Sada malo čituckam po netu.Takođe, fiksni telefoni, mikrotalasna, bejbi monitor, sve može praviti problem, možda komšija kupio telefon na istom kanalu kao tvoj ruter, promeni kanal.Takođe...poglej ovo... možda...1)Open NETWORK CONNECTIONS from CONTROL PANEL2)Right click on the connection and select PROPERTIES.3)There should be a tab for WIRELESS NETWORKS.4)Find your network by name near the bottom and click REMOVE.5)Click ADD then you will need to enter your network information manually in the window that pops up. You will need to uncheck the box that says "My key is provided automatically"SSID is the network name.NETWORK KEY - This is the important one. get it wrong and click OK and when you go back in to modify it Windows screws up and saves it wrong.
Meni wireless radi dobro u sledećem smislu... Ja mogu da se nakačim sa jednog računara na drugi, da prebacujem fajlove i tako to... Web isto radi u LAN-u... Problem je kad sa Laptopa pokušam da izađem na net... I to samo sa Laptopa, od svih mobilnih uređaja koje imam... Znači, nemam ja problem između AP-a i LAptopa, nego između AP-a i Modema, kad koristim laptop...Tako da je moj predhodni post sranje, odnosno, ne može biti hardware problem u laptopu... Može biti ili u AP-u ili u softwareu na LaPTopu... Mada mi je AP sad sve sumnjiviji... Samo, zašto ostalo sve radi???
Link to comment
Da se to sutra rešiti, odeš sa laptopom i suprugom na kafu negde gde imaju wifi... :)To će barem biti pre vikenda i obaranja sistema.
Ma, zamolim komšiju za njegovu šifru na jedno popodne... A posle...:wicked:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...