Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

nije bas da je pomoglo skroz ali ajde... ili sam ja sjebala nesto u opravci...u svakom slucaju sad sam u tom nekom temp profilu konstantno ali mogu da vidim i stare foldere, programe i dokumenta. tako da sad ovaj permanentno koristim i nikada ne gasim komp potpuno da ne bih svaki put cekala citavu vecnost da se sistem podigne :s_w:
Link to comment

U zadnje vreme mi KMP drlja sa MKV formatom. Samo ga otvori, ali je ekran crn, nema tona i ne teče vreme. Ne sa svim MKV fajlovima ali sa 1/4 sigurno. Sreća je da ne "zakuca" nego može ljudski da se ugasi na x.Isti fajl Media Player Classic otvara bez problema. Sad, koristio bih MPC kao default ali me nervira interfejs, tj. navikao sam na KMP.Kodeci su K-Light, sa standardnom postavkom pri instaliranju, ali je MPC standalone koji nisam instalirao sa kodecom, nego zasebno.Ako je bitno, OS je XP SP3, grafička je matora GF4 MX440.Any thoughts?

Edited by buffalo bill
Link to comment
nije bas da je pomoglo skroz ali ajde... ili sam ja sjebala nesto u opravci...u svakom slucaju sad sam u tom nekom temp profilu konstantno ali mogu da vidim i stare foldere, programe i dokumenta. tako da sad ovaj permanentno koristim i nikada ne gasim komp potpuno da ne bih svaki put cekala citavu vecnost da se sistem podigne :s_w:
Možeš pokušati da napraviš novog korisnika, prekopiraš sve fajlove na neko bezbedno mesto i obrišeš ovog korisnika koji ti je pravio problem...
Link to comment

Da li je neko koristio ovaj novi Hirens boot 15.1 ? Izgrebala mi se 9.5, a ne mogu 10ku da nadjem, pa me zanima da li je neko koristio ovaj najnoviji. Ili jos bolje, koji hirens je najbolji za dijagnostiku i slicne stvari.

Link to comment

valjda sam na pravom mestu.. od skoro imam problem samo sa ovim forumom: -ne mogu da otvorim spojlere -kad kliknem na link otvori mi se u dva taba (duplo)-kad uđem na neku temu (i kad otvaram stranice u njoj), gornja polovina ekrana mi se zacrni prilikom otvaranja svake nove stranejel imao neko sličnih problema? nisam menjao nikakva podešavanja browsera, a i isprobao sam firefox i chrome, isti problem..*imam windows 7

Edited by Baba Ji
Link to comment
Može li se podesiti neki od browsera da može da otvori dva različita email naloga na yahoo-u istovremeno, tj. u dva različita prozora? (Da ne bude zabune, dva već postojeća, npr 1. pera@yahoo.com, 2. laza@yahoo.com, tj. da se uđe (uloguje) u njih)Tj. kada se ulogujem u jedan, u jednom prozoru, da kada otvorim drugi prozor (u istom browseru), ne otvara automatski isti yahoo email nalog, znači da "ne pamti" onaj koji je već otvoren u provom prozoru, nego da mi omogući da se ulogujem u drugi, kao da onaj prvi (u prvom prozoru) već nije otvoren?
Kasnim, ali:Kod Chrome imaš mogućnost da drugi e-mail nalog otvoriš u Incognito prozoru. Na taj način možeš primarni da pratiš u redovnom, a sekundarni u Incognito prozoru.
Link to comment
valjda sam na pravom mestu.. od skoro imam problem samo sa ovim forumom: -ne mogu da otvorim spojlere -kad kliknem na link otvori mi se u dva taba (duplo)-kad uđem na neku temu (i kad otvaram stranice u njoj), gornja polovina ekrana mi se zacrni prilikom otvaranja svake nove stranejel imao neko sličnih problema? nisam menjao nikakva podešavanja browsera, a i isprobao sam firefox i chrome, isti problem..*imam windows 7
Da ti nije crko miš?
Link to comment
Kasnim, ali:Kod Chrome imaš mogućnost da drugi e-mail nalog otvoriš u Incognito prozoru. Na taj način možeš primarni da pratiš u redovnom, a sekundarni u Incognito prozoru.
Saka čast :)Fercera.
Link to comment

hocu da uplatim 4 dolara ovde da gledam utakmice:http://www.ncaa.com/mml/player/console.htmlproblem je sto srbija nije na listi zemalja pa ne mogu da kuipm ovu uslugu. jel moze to nekako da se zaobidje i kako?

Link to comment
hocu da uplatim 4 dolara ovde da gledam utakmice:http://www.ncaa.com/mml/player/console.htmlproblem je sto srbija nije na listi zemalja pa ne mogu da kuipm ovu uslugu. jel moze to nekako da se zaobidje i kako?
probaj sa TOR-om
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...