Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Zaboravio sam ovo prvo, ali obično ne može. Ako može, skratiš si muke :)
Neki notebook-ovi imaju tu mogućnost, isključiš AHCI odnosno kažeš radi u IDE modu i ćao.E sada, sve više notebookova dolazi bez te mogućnosti, očekuju da svi stave Vistu...
Link to comment

Hvala dobri ljudi. Nasli smo druga koji ce se bakcati sa integrisanjem drajvera u win XP...A kad smo pitali "ove" gdje je kupio notebook, rekli su mu - to nije do nas to je do proizvodjaca... :lol: <_<

Edited by MiddleClass
Link to comment
Hvala dobri ljudi. Nasli smo druga koji ce se bakcati sa integrisanjem drajvera u win XP...
Još jedan!? Ako ništa bar vas ima ko Čvorovića. :D
Link to comment
Još jedan!? Ako ništa bar vas ima ko Čvorovića. :D
Ma mi Novljani se u BG dobro drzimo, a ovi sto nam odradjuju posao su ljudi odavde. Nemamo se kad time baviti, pa kad bi stigli na Obilicev, u Moskvu... :)
Link to comment
Ma mi Novljani se u BG dobro drzimo, a ovi sto nam odradjuju posao su ljudi odavde. Nemamo se kad time baviti, pa kad bi stigli na Obilicev, u Moskvu... :)
Nije mi ni palo na pamet to Novljani, Beograđani, nisam ni obratio pažnju do sada... Sorry ako je zazvučalo kao zajebancija. :mellow:
Link to comment
Nije mi ni palo na pamet to Novljani, Beograđani, nisam ni obratio pažnju do sada... Sorry ako je zazvučalo kao zajebancija. :mellow:
Ma jok brate... Volim da se salim na nas racun...Mislio sam da sam duhovit! <_<
Link to comment
A kad smo pitali "ove" gdje je kupio notebook, rekli su mu - to nije do nas to je do proizvodjaca... :lol: <_<
ovaj dio je zaista divan. po toj logici, mogao je uopste da ne radi npr. monitor, a oni da kazu da nije do njih nego do proizvodjacha. sprdnja <_<
Link to comment
Jedino sto mi pada na pamet su prava pristupa tim fajlovima i folderu u koji treba da se raspakuju... Mozda da to proveris...
Kako se to proverava?
Link to comment
ovaj dio je zaista divan. po toj logici, mogao je uopste da ne radi npr. monitor, a oni da kazu da nije do njih nego do proizvodjacha. sprdnja <_<
Kad smo vec kod ovoga, zanima me da li je neko imao iskustva sa MSIjevim "72 hours pick and return". Kao, ideja je da ti oni za tri dana vrate lap top u ispravnom stanju, ako je u garanciji. Citao sam u nekom casopisu da to vazi i kod nas, samo da je malo duzi period cekanja, ali posto znam kako funkcionise kompjuterasko novinarstvo u Srbalja (skoro isto kao JSL Sport i Zurnal, samo se ne prodaju za vinjak, nego za parce hardvera), voleo bih da cujem nekoga kome se pokvario MSI lap top.
Link to comment
ovaj dio je zaista divan. po toj logici, mogao je uopste da ne radi npr. monitor, a oni da kazu da nije do njih nego do proizvodjacha. sprdnja <_<
Ali to nije neispravno nego vi ne znate da podesite :) Forsira se Vista, a Win ko šiša. Takva je politika. A mogao je drugar i za još neki extra ? da dobije i komp sa već instaliranim oriđinale Winom.
Link to comment
Kad smo vec kod ovoga, zanima me da li je neko imao iskustva sa MSIjevim "72 hours pick and return". Kao, ideja je da ti oni za tri dana vrate lap top u ispravnom stanju, ako je u garanciji. Citao sam u nekom casopisu da to vazi i kod nas, samo da je malo duzi period cekanja, ali posto znam kako funkcionise kompjuterasko novinarstvo u Srbalja (skoro isto kao JSL Sport i Zurnal, samo se ne prodaju za vinjak, nego za parce hardvera), voleo bih da cujem nekoga kome se pokvario MSI lap top.
Imaju oni bas takvu reklamu i u Srbiji sa istim periodom cekanja. Prijatelj je prodao jedan takav laptop koji je imao problem sa monitorom (posle odredjenog vremena pojavljivale su se linije na njemu). Prvi put su posle dva dana vratili laptop uz objasnjenje da nema nikakvog kvara i da se vlasniku samo ucinilo da vidi te linije. Onda je im odmah poslat natrag u servis uz obrazlozenje da je kupac u radnji pokazao kvar i da je nemoguce da se svima prividja. Laptop je vracen ,ovaj put popravljen, posle 15 dana. Na protest koji im je uputio moj prijatelj odgovorili su da je u pitanju visa sila jer im je trebalo dosta vremena da otkriju kvar.
Link to comment

gaaa! imam toshibin laptop i igrala sam igricu zbog koje su mi prsti leteli oko levog ctrl i spejs tastera (i liberalno stiskali one izmedju i okolo) i sad mi se promenila rezolucija ekrana. a rucno ne uspevam da vratim onako kako je bilo - kad je onoliko visoka rez kao nekad, moram da skrolujem gore i dole po desktopu, tj. moze da se skroluje po desktopu, kad fituje ekran onda je sve preveliko. hm :blink: a naravno nemam pojma sta sam stisnula.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...