Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

- avast valjda izbaci obaveštenje da je stopirao bs i tu te pita kako da postupa sa tim programom u budućnosti, čini mi se da nudi 3 opcije:1. da dozvoli normalan rad2. da ga startuje u sandbox-u3. da ga blokira

Link to comment
update-ovao sam bios. testirao posle toga, sve ok. narucio ventilatore, stigli, montirao, sada je kao na severnom polu :).nego, ne vidoh nigde u biosu gde je to namestena max. temperatura, pa ako moze mali putokaz. bas me zanima da li je to u pitanju.
Ovde ima par finih pojašnjenja i sličica BIOSa.

Ne znam napamet, nikad nisam imao gigabyte ploču, ali, sudeći prema sličicama biosa, cenim da je "HW monitor", pa zatim "Advanced CPU features".Jbg, ne znam dok ne vidim. Na asus ploči (koju sam imao), u biosu je imala očigledna stavka "shutdown when temp. is: XX" Inače imao sam sličan problem na dva kompa i oba puta je problem bio zaprljan kuler koji nije dobro prianjao na cpu.Ukoliko nađeš, javi, i mene zanima :)

Edited by S.L.
Link to comment
- avast valjda izbaci obaveštenje da je stopirao bs i tu te pita kako da postupa sa tim programom u budućnosti, čini mi se da nudi 3 opcije:1. da dozvoli normalan rad2. da ga startuje u sandbox-u3. da ga blokira
i šta da mu radim? da startujem u sandbox, što preporučuje?
Link to comment
Kakva podešavanja? Inače, BS koristim baš zbog toga što mi automatski nađe prevod. Sad sam krenuo da uninstaliram BS. Mislim da neće završiti do jutra. Definitivno postoji neki problem.
zasto ne probas gom ili kplayer? mnogo su bolji.
Link to comment
zasto ne probas gom ili kplayer? mnogo su bolji.
gom je ubedljivo najbolji player!! u kombinaciji ja K-lite :)elem ima li neko da me uputi u drivere za laptop na sliciu pitanju je Toshina A200 1N2Poskidao gomili drajvera na neta medjutim nema zvuka ni od korovaImam gomilu "zutih upitnika" u device menager-uali mi jedino zvuk nedostaje

post-106-13305282459874.jpg

Link to comment
ma startuj ga normalno i više neće da te smara, avast je poznat po tome da često prijavljuje lažne pozitivne nalaze navodnih virusa ;)
Mozda mu je sumnjiv bas zbog tog izlazenja na net? (automatsko trazenje prevoda)Meni sa kasperskim bs plejer lepo radi ali mi povremeno izbaci "There was a problem sending the command to the program" pop up.
Link to comment

Jel neko imao iskustva sa instaliranjem XP na masinu koja vec ima WIN 7?Jel to ide glatko ili komplikovano i kako posle funkcionisu jedan pored drugog?

Link to comment
Jel neko imao iskustva sa instaliranjem XP na masinu koja vec ima WIN 7?Jel to ide glatko ili komplikovano i kako posle funkcionisu jedan pored drugog?
Moraš ih instalirati na odvojene particije i naći dobar multiboot manager (recimo EasyBCD). Imaš uputstva na netu, ukucaj 'dual boot windows 7 and xp'. Funkcionišu dobro zajedno. Edited by Anonymous
Link to comment
Moraš ih instalirati na odvojene particije i naći dobar multiboot manager (recimo EasyBCD). Imaš uputstva na netu, ukucaj 'dual boot windows 7 and xp'. Funkcionišu dobro zajedno.
Našao sa sve slikama ;-) .Nego rekoh možda neko ima neko upozorenje...sent from klozetska šolja by BVK
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...